folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Generals Zero Hour İstek

Generals Zero Hour İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Windows 10 pro 64 bit işletim sisteminde sorunsuz çalışacak hata uyarı falan vermeyecek  bir generals zero hour var mı beyler ? 

Bilgisayarda kayıtlı vardı bir tane arıyorum bulamıyorum silinmiş 

Bir nostalji yapayım maziyi yad edeyim dedim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

çizik, ben de arıyorum

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Link gelir büyük ihtimal. Gelmezse yarın ya da bir sonraki gün uploadlayıp atarım buraya.

Hatta hamachiden oynamayı mı denesek :D

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

I'm hungry

okey okey i will work

thank you very new shoes :)

-------

battlemaster tank reporting..

I'm big

overlord is ready

gaza geldim replikler kafamda yankılanıyor hemen indirem

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

İndireyim bari ben de. 

En çok oynadığım oyun budur sanırım.  Çok dengeli bir oyun ama GLA da asla kayıpsız savunma yapamadım hayatım boyunca. USA ile resmen beton duvar örebiliyorsun ama GLA de sürekli kayıp veriyorum. Sebebi uçak olmaması bence. 

Güncelense bazı yeni üniteler, yeni grafikler(Yeni red alert taki gibi çizgi filme çevrilmeyecek ama) ve iyi bir hikaye moduyla efsane olur bu oyun. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

3 arkadaş hamachi vpn ile adsl hat üzerinden oynardık çok donuyordu ama oyunun tadı bir başkaydı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

İndireyim bari ben de. 

En çok oynadığım oyun budur sanırım.  Çok dengeli bir oyun ama GLA da asla kayıpsız savunma yapamadım hayatım boyunca. USA ile resmen beton duvar örebiliyorsun ama GLA de sürekli kayıp veriyorum. Sebebi uçak olmaması bence. 

Güncelense bazı yeni üniteler, yeni grafikler(Yeni red alert taki gibi çizgi filme çevrilmeyecek ama) ve iyi bir hikaye moduyla efsane olur bu oyun. 

Bu oyunlar real time strategy game diye geçiyor hatta simulasyon olarak anılıyor bir yerde. Rağbet görmüyor. EA remaster gibi bir şey yapar mı sanmıyorum.

Her sene bir oyun tipi çok popüler olup trend oluyor. Battle royale, indie games, platform oyunları, online games, AAA gibi her sene tutan bir oyunun diğer oyun üreticeleri dağıtımcıları benzerlerini çıkarıyor. Gün gelirde Crusader kings, age of empires, rise of nations gibi strateji oyunlarının trend olduğu bir zaman olurda bu oyunların remaster, remake ya da daha iyilerini görürüz. 

Oyunu alim dedim sadece EA play de var. Oda aylık yıllık fiyatlarla. Oyun benim olmuyor. Kutu olanlar satılıyor amazonda felan 80 90 dolar :D yok aga kalsın. Korsan şapkamı takar oynarım.

Bu arada strateji oyunlarını sevenler çok detaylı bir tanesini önerebilirim. Çamur gibi pixel  pixel de olsa hala arada indirir oynarım. Açık kaynaklı ücretsiz bir oyun: 

https://wz2100.net/tr/

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beranumut
    beranumut's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

Teşekkürler  , çok sevdiğim bir oyundu.Çok makbule geçti.

seviş yolcu, büyük sözler söyle ve hemen ayrıl uçurumlar birleştirir yüksek tepeleri. CS
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

İndireyim bari ben de. 

Bu oyunlar real time strategy game diye geçiyor hatta simulasyon olarak anılıyor bir yerde. Rağbet görmüyor. EA remaster gibi bir şey yapar mı sanmıyorum.

Her sene bir oyun tipi çok popüler olup trend oluyor. Battle royale, indie games, platform oyunları, online games, AAA gibi her sene tutan bir oyunun diğer oyun üreticeleri dağıtımcıları benzerlerini çıkarıyor. Gün gelirde Crusader kings, age of empires, rise of nations gibi strateji oyunlarının trend olduğu bir zaman olurda bu oyunların remaster, remake ya da daha iyilerini görürüz. 

Oyunu alim dedim sadece EA play de var. Oda aylık yıllık fiyatlarla. Oyun benim olmuyor. Kutu olanlar satılıyor amazonda felan 80 90 dolar :D yok aga kalsın. Korsan şapkamı takar oynarım.

Bu arada strateji oyunlarını sevenler çok detaylı bir tanesini önerebilirim. Çamur gibi pixel  pixel de olsa hala arada indirir oynarım. Açık kaynaklı ücretsiz bir oyun: 

https://wz2100.net/tr/

Çok para harcanacak bir oyun değil bu.

Güzel bişi yapsalar 20 yıl ekmeğini yerler.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Bağımlı olabilirim bu oyuna çünkü normalde de youtube dan finansal vs bi çok günlük izlemem gereken videoları playlist yapıp 1.25 de açıyorum boş ekrana bakacağına bu oyunla kafa dağıtıyorum fed 'in faiz artirimindan bahsederken GLA da millete 500 dolara ayakkabı alıyorum i will work ler akıyor 😎

Toplam Hit: 1614 Toplam Mesaj: 16
generals