Google İnbox

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Google+ gibi ölü doğmuş bir servis o zaman. 

google + seo ya etki ettiği için ölü degil hocam.

fark ettiysen son zamanlarda bütün firmalar şirketler siteler aktif kullanıyor kullanmak zorunda.

youtube videolarının seosunda da çok önemli bana çok yararı olmuştur g+ nın.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

fark ettiysen son zamanlarda bütün firmalar şirketler siteler aktif kullanıyor kullanmak zorunda.

sosyal medyanın etkileri artık tartışılmaz + olarak google maps a kayıtlı olmak youtube resmi hesabı bulundurmak

resmi twitter ve facebook sayfası ile google plus gerçekten fark ettiriyor. 

otelde çalışırken seo sunu yükseltmek için baya bi sosyal medyaya yüklendik işe yaradı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

sosyal medyanın etkileri artık tartışılmaz + olarak google maps a kayıtlı olmak youtube resmi hesabı bulundurmak

resmi twitter ve facebook sayfası ile google plus gerçekten fark ettiriyor. 

otelde çalışırken seo sunu yükseltmek için baya bi sosyal medyaya yüklendik işe yaradı.

evet bayaa farkediyor hocam. 

g+ için circles gruplarından faydalanıyorum bu arada, bilmeyenler için not düşmüş olayım:

g+ dayken arama kutucuğuna circles diye yazıp aratıyoruz. çeşitli yaş gruplarından veya aynı müziği dinleyen aynı filmleri seven insanların toplandığı circles sayfaları var.

hem o safyaları çevremize ekliyoruz (ne üzerine sitemiz varsa onunla ilgili circle sayfası bulmaya gayret edin), hem sayfada paylaşılan circle (arkadaş çemberi) leri ekliyoruz. tek seferde 300-400 kişi ekleyebiliyoruz. geri dönüşü az oluyor ama yavaş yavaş çevremiz genişliyor.

hileye hurdaya da gerek kalmıyor böylelikle :)

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

İnteraktif mail kutusu. Alışverişten seyahate her türlü işi bununla bağlayarak zaman kazanacağımız vaadediliyor. Anlaşılan loglamada yeni bir sayfa açmaya karar verdiler. Google aramasındaki kullanıcı tahminli reklam sunma olayı geliştirilmiş ve inboxa entegre edilmiş. Basit bir mail hizmeti peşinde koşanların işine yaramaz. Ama android kullanan bir telefonda çok iş görebilir. Elbette bu özelliklere ihtiyacınız varsa. Kullanmadan önce ayarlar kısmını iyice incelemek, gizlilik bölümlerini kurcalamak şart. Sonra Windows Phone gibi bir anda tüm telefon listeniz, mesajlarınız sitede listelenebilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

"Google, oldukça büyük bir yenlikle karşımızda. E-posta servisini baştan aşağı yeniden ele alan Google, uzun vadede Gmail’in yerini alması beklenen Inbox’ı resmi blogundan duyurdu. Gmail’i geliştiren ekibin imzasını taşıyan Inbox, Gmail’den tamamen farklı ve yeni bir e-posta uygulaması olarak geliştirilmiş.

inbox Google Now ve Mailbox’a yakınsayan Inbox, tahmin edebileceğiniz gibi bağlamsal bir yaklaşımla tasarlanmış. Yani yeni uygulama, aldığınız e-postaları geldiği gibi göstermek yerine, içeriği önceliklendirebiliyor, sıralayabiliyor. Uygulama bunu kontrol edebileceğiniz özellikleri Gmail’den farklı etiketlerle ve becerilerle sunuyor. Örneğin Bundles ile belirli gruptaki e-postaları bir araya getirebiliyor, Highlights’la önceliklendirebiliyorsunuz.

Uygulama size doğum günleri, uçuş bilgileri gibi konularda hatırlatmalar yapabiliyor, uyarılar gönderebiliyor ya da daha genel anlamda bir sanal asistan gibi çalışabiliyor. Söylediğimiz gibi Inbox’ta Google Now’dan çok şey bulmak mümkün.

Web, iOS ve Android için geliştirilen Inbox henüz beta olarak yayına başladı ve davetle kullanıcı kabul ediyor. Davet için inbox@google.com adresine e-posta göndermeniz gerekiyor.

Google’ın açıklamasında Inbox’ın Gmail’in yerini hemen almayacağı söyleniyor. Inbox şimdilik Google’ın önümüzdeki on yıl içinde Gmail’in varisi omaya aday e-posta servisi olacak gibi görünüyor."

Google blog için de : http://googleblog.blogspot.com.tr/2014/10/an-inbox-that-works-for-you.html

http://www.youtube.com/watch?v=bzNTjpUMOp4 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

Davetiye isteyen varsa 3 tane hakkım var. Gönderebilirim.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    r10aldinho bunu yazdı

arıyodum hocam pm atıyom

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    r10aldinho bunu yazdı

arıyodum hocam pm atıyom

gönderdim hocam. 

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

davetiye isteyen varsa 1 adet var, ilk atan kazanır :D pm atın maili.

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı

davetiye isteyen varsa 1 adet var, ilk atan kazanır :D pm atın maili.

benden önce yazan yoksa gönder  gelsin :)

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
Toplam Hit: 4681 Toplam Mesaj: 45