folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Günlük 550K Tekil Hite Reklam Vermek İsteyen

Günlük 550K Tekil Hite Reklam Vermek İsteyen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Merhaba müridler. Bir arkadaşımın 3 tane dizi sitesi var. Bunların hepsine tek seferde reklam almak istiyor. Toplamda günlük 550K tekil hiti mevcut. tüm sitelerine 15 saniye video önü sabit reklam alacak.

İlgilenen varsa 1 Ay için 20.000 TL tutuyor. Sitelerin analitiklerini vs. pm ile gönderebilirim.    

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

AdBlok varken cidden bu kadar yüksek bütce ile reklam veren var mı?

The Beginning and The End.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

o fiyata milyonluk sosyal medya hesabı alıp belese reklam yaparım

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

maşallah diyorum ne diyim.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WolkieNator
    WolkieNator's avatar
    Erkek

20 bin naptın dayım sen o 550 k nın 549 k'sı reklamı geç diyo :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

fiyatı ben koymadım hocam fakat daha önce 30K TL ile sattığınıda biliyorum. Şu sıralar pek reklam veren çıkmadığı için fiyatı düşürüyor.

Adblock bunu engelliyormu kendi bannerını koymanı? Bildiğim kadarıyla onun kendi dbsiyle eşleşmesi lazım

bu tarz sitelerin reklam fiyatlarından çok haberim yok ama günlük yarım milyona reklam göstermek için 650 TL ödemiş oluyorsun.

kişi başı 0,00013TL yapıyor. Diğer reklam ağlarında ücretin bu kadar düşük olduğunu sanmıyorum. Reklamı geç özelliği koymayacak bu arada. 15 snye sabit kalacak.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

20,000 TL mi hahahah :)

hem 20 k para verecem hem film izlerken çıkacak küfür yiyecem hiç gerek yok

20 k reklam facebooka versem milyonlarca tık alırım

hemde direkt hedef kitleye parasız adam internetten film izler parasız adamla benim işim olmaz

DJ_Alper tarafından 08/Ara/15 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

20 k reklam facebooka versem milyonlarca tık alırım

aynen öyle..

senin 550K'lık siten yanında melül melük bakar yani :)

GoldenWorld tarafından 08/Ara/15 13:24 tarihinde düzenlenmiştir

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

DiziBox - Dizi.Lab - Dizimag 

Ublock ile öğe denetle diyoruz, ve elle filitreye girmeyen her reklamı tek tık ile engelliyoruz 

Bağlanılan adreslerden reklam adreslerini tek seferde engelliyoruz, sonra ayarlardan db'yi kaydediyoruz 

550K'dan 549 kalıyor :) Hocam oto engellemesine gerek yok ki, bilinçli kullanıcı daha doğrusu 

Diziye tabi olan çok sayıdı kullanıcı bunların çözüm yolunu bilir düşünür, kaldı ki onlinedizi. ve saydığım 3 site 

Hariç çokta büyük dizi siteleri yok bilinen hep göz önünde olan, üstte saydıklarım çevirleri en geç yapan 2 sitedir lab ve box 

Hani ne biliyim, 6 ayda bir bütün sitelerde ki video depoları teliften silinir, DiziBox'ta telifi tutamadığında " Arrow " diye dc popileritesi olan 

Dizinin ismini site de her yerden yasaklarlar kullanıcılar yorumlar da " ok dizisi " diye bahseder :) 

Yani bu işi reklam olarak düşünüyorsa arkadaşın biraz da sitelerin işlevselliği önemli memnuniyet önemli gibi 

Memnun olsam kazansın adam derim, bir film sitem var filmifullizle.org diye adam her gece takır takır film ekler 

Alt yazı ve dublaj halinde sinema çekimi koymaz, o adama kullanmıyorum ublock hak ediyor diğerleri etmiyor :) 

20.bin tl çok gibi gene de"  Adblock bunu engelliyormu kendi bannerını koymanı? Bildiğim kadarıyla onun kendi dbsiyle eşleşmesi lazım" 

Dediğindenden dediğim yalnış anlama video üzeri 15 saniye reklam direk ublock tarafından engellemeye alınıyor yada el ile filitreme çekebiliyorsun 

Hayırlısı olsun üstadım 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Mobil hiti bile daha ucuza yayınlıyoruz hocam. Bile derken sebebini bilen bilir mobil pırlantadır

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Alper abi mevzuya çok hakim değilim  sen gömme bari beni :)) neyse fiyatın bu denli tuzlu olduğunu bilsem açmazdım konuyu müridler söyleyeyim daha makul birşeyler çıkarsa yazarım yine   

Toplam Hit: 1853 Toplam Mesaj: 18
reklam