Hala Windows Vista Kullanan Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

merhabalar.azönceki konuyu okurken aklıma geldi.

hiç vista kullanmadım xp den direk 7 ye geçtim acaba vistada güzel bi yan yokmu gerçekten?herhangi bir özelliğini sevip kullanan yokmu aramızda? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

yooo :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

bizde nadiren vardır. oda makinayla birlikte verildiyse duruyodur ondan. ama dışarda kullanan çok fazla insan var. deli oluyorum. okadar saçma bi OS olamaz yaaa.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Vista mı ? kullananları pek göremiyorum artık malesef herkez Win7 ye yoğunlaştı :)

Edit: Vistayı hiç sevemedim nedendir bilmem ama xp nin daha iyi olduğunu söyleyebilirim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

ben ! malesef orjinal sistemim vista 32 bit xp yede cevirdim vin7 de fakat oyunları kare ekranda oynatıyor :) bu nedenle vistaya talim 3 sene oldu :d

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

windows 7 ilk çıktıgı zamanlar, vista sp2 ondan daha stabildi.

vista olsun, win7 olsun, hala alışamadığım şey:

şu salakça dosya aç / kaydet penceresi (xpdeki gibi sade olsun isterdim)

bir de, her klasörde kafasına göre görünüm değiştirmesinden bıktım. her klasörde Görünüm -> Listele yapmaktan bıktım.
    Müzik klasörüne giriyosun misal ilk defa, hemen ayrıntılar modunda gösteriyor

edit: uzunca bir süre xp vista win7 arasında döndüm durdum, xp'nin sadeliği ve xp'den daha iyi işlemci ve ram kullanımı konusunda vista'yı beğeniyorum.
    Windows7'deki çoğu olaya hala alışamadım. Arasıra dönüyorum gene vista'ya haftalık format atıyorum ya da günlük, keyfime göre
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam vista cok hantal kalıyor.cok ramdan yiyor.o yüzden tercih edilmiyor.

örneğin bi oyunu calıstırırken kasıyordu win7ye gectim kasma bitti.aynı pc bunlar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek

5 senedir vista kullanıyorum. 

vista+sp2 win 7 den çok daha stabil geldi bana. Bu yüzden win7 den vista ya geri döndüm. Hala daha da vista kullanıyorum.

E bi de orjinal oldu mu yeri başka oluyor. Gerçi bugün microsoft vista ya temel desteği kesti :(

Bir çok kişi çok ram tükettiğinden pc e gereksiz yük bindirdiğinden bahsediyor ki, onlarıda anlıyorum 512 ram in varsa kurma tabi vista :)

Sistem kaynaklarının kullanım bakımından vista+sp2 ile win7 arasındaki fark %2-3 kadar.

Zaten win7 vistanın allanıp pullanmış hali. Bu rağmen vista benim için daha stabil.

Kısaca ; vista candır can

Solak Cerrah
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/online.asp

xp kullananlar bile var:D

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek

vistanın windows 7 den bana göre iyi olan özelliği aynı anda birden fazla internet explorer açılabilmesi

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben xp kullanıyorum ayette memnunum

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
Toplam Hit: 3234 Toplam Mesaj: 18