Halka Arz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

Millet bu halka arz güzel veriyo az ama değer şekilde tavsiye ederim... isterseniz sürekli burdan paylaşabiliriz.. ne dersimniz?

Carpe Diem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsaneburak
    efsaneburak's avatar
    Erkek

2021 ortaları itibariyle halka arz olan her şirkete katılmaya çalışıyorum. Düşüncenize katılıyorum hocam ihtiyaç olmayan paranın bir kısmı ile halka arzlara katılıp oradan da ufakta olsa gelir sağlanabilir. Ama bazı zamanlar ilk işlem gününden eksi veren şirketler oluyor, bence en büyük sebebi borsadaki yatırımcı sayısının artması. İnsanlar ilk gün 30-40 lira kar görünce satmaya başlıyor. 30-40 lira için parayı 1-1,5 hafta bağlamak mantıklı gelmiyor.

Sosyal medyada bir sayfada görmüştüm, yılbaşından beri halka arz olan şirketlerin tamamına katılım sağlayıp sene sonuna hiç satmayan biri vardı. Bu sene aynı taktiği deneyeceğim, şimdiye kadarki tüm şirketlere katıldım bakalım sene sonunda nasıl bir tablo ortaya çıkacak.

efsaneburak tarafından 01/Mar/24 14:09 tarihinde düzenlenmiştir

wAreX!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

halka arz olan şirketler arz oldukları fiyatları tekrar görmuyor alıp elimizde tuttuğumuzda her türlü kar bırakıyor. 

Satmak gibi bir niyetim yok ama yenı halka arz olan şirketlerden aldığım hisseleri kızıma bırakmak için elimde tutuyorum. Bu şirketler 2 3 sene sonra on katı olmasınki?

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Halka arzlardan para kazananlar, birden çok hesaptan giriyorlar. Bir arkadaşım tanıdıkları üstüne toplam 27 hesap açmış. Bu tarz kovalayanlar, halka arzlardan güzel kazanıyor.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Yakında bir halka arz rehberi paylaşırım. Daha önce konusu geçmişti. Bitirirsem haftaya yayınlarım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Halka arzlardan para kazananlar, birden çok hesaptan giriyorlar. Bir arkadaşım tanıdıkları üstüne toplam 27 hesap açmış. Bu tarz kovalayanlar, halka arzlardan güzel kazanıyor.

bu tarz kişiler kel diyorlar genelde. Sizin bahsettiğiniz kişide kel mi üstad

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Nasıl giriş yapıyorlar aklım almıyor. 27 kişisinin hesabına girmek için nasıl bir sistem kurmuş adam. Bunun güvenlik adımları var, takibi var ne bilem. Ben bi taneyle zor baş ediyorum. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Yakında bir halka arz rehberi paylaşırım. Daha önce konusu geçmişti. Bitirirsem haftaya yayınlarım.

Evet konuşmuştuk

Kurtlar tasma takmaz....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Halka arz üzerine fon yok değil mi ?

olsa tutar:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

Rahat durmuyorlar 20/30 hesap açıyorlar halka arz sonrasında halka ırz oluyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

5 milyon kişi katılıyor 

1000 er lira toplsalar  . istedikleri yatırımı yapbilecek sermaye bulmuş olurlar 

tabi . çantı doldurup . ingiltereye uçmazlarasa  . 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 1539 Toplam Mesaj: 19
borsa halka arz arz