Hangi Radyo Programlarını Dinliyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Trt 3 ve itü caz dinlemekten beynim sağ kulağımdan akacak, hafta içi  Alem fm de ceyhun yılmaz dinliyorum,22:00 dan sonrada best fm de berkay acar,serdarıda dinlerdim vakti zamanında ama çok artist olmaya başladı, best fm sıkıntıya düştükçe oda çirkinleşmye başladı o gitsin kendi kendine egosunu tatmin etsin, zaten ekşiylede kavga etti.

Sizler neler dinlersiniz ne yaparsınız, içerik önemli değil herkes dinlediği radyo yada programı, içeriğini felan yazsın paylaşsın işiyoksada yorum yapsın :)

Birde bu felsefi yada değişik populer bilim, komplo teorileri gibi şeyler hakkında konuşan radyo programı yokmu yahu?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

94.5 rock fm.  rabarba candır. akşam 5 ile 8 arası. çok kafa adam mesut süre ve tayfası çıkıyor.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

hafta içi 22:00'den sonra show radyo matrax dinliyorum 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Önceden ZKC Matrax dinlerdim epeydir dinlemiyorum.. Kral FM dinlerim genelde Engin Geceler iyidir mesela müzik varsa söze fazla gerek yok :)

Kendine İyi Bak ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

haftaiçi sabah saat 8-9 arası Metro FM de Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma ile Aragaz

haftaiçi gece saat 11-01 arası Kral FM de Bedirhan Gökçe ile Üçüncü Sayfa

bi aralar Tatlıses FM de gece 11-01 arası Muzo ile yatak muhabbeti gibi bi prgram vardı, ardından da 01-03 arası Rıza isminde biri Arıza diye bi program yapıodu, bu kişileri dinleyen var mıdır, şu an nerdeler öğrenebilir miyim?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

haftaiçi sabah saat 8-9 arası Metro FM de Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma ile Aragaz

haftaiçi gece saat 11-01 arası Kral FM de Bedirhan Gökçe ile Üçüncü Sayfa

bi aralar Tatlıses FM de gece 11-01 arası Muzo ile yatak muhabbeti gibi bi prgram vardı, ardından da 01-03 arası Rıza isminde biri Arıza diye bi program yapıodu, bu kişileri dinleyen var mıdır, şu an nerdeler öğrenebilir miyim?

Bahsettiğin arıza show benim dinlediğimse best fm delerdi  alem fm e geçtiler akşam üzeri 4 gibi başlıyo

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

benim dediğim 2006-2007 felan yılındaydı.

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

son zamanlarda radyo programı dinlemez oldumda yıllar önce matraxla başlamıştım, geceleri matrax dinlemek en büyük eğlencemdi sonra bıraktım nedensiz, ve aslında zekiden daha eğlenceli ama atraksiyon azlığından dolayı onun yerine matrax ı dinlediğim muzo vardı, muzoyla yastık sohbetleri efsane eğlencelidir, muzo hala program yapıyor mu yapıyorsa nerede hiç bilmiyorum yıllar önce tatlısesteydi galiba

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

konuyla alakasız ozurlerımı iletiyorum ama sorupta cevap almamım tek şansı bu hocalar konu sahibi özür dilerim

Bu arada ben joy turk dinliyorum exa radyodada 947 hit pop gibi birşey var o, Fenomen Pall Station, 

( Pm hakkı bitti ve sankı birdaha hiç gelmiycekmiş gibi gitti bu nasıl iş anlamadım ?  Saat 9 gibi bitti hala beklemediyim, Niye bu kadar erken beklıyorum 5-6 gün önce gece 12 de bitti ve sabah 5 gibi geri geldi kaç saatt sürüyor bilen varmı 24 saat diycem ama geçen 5 saate gelınce emın olmadım biri bi cevaplarsa çok sevinirim )

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

radyo fenomeni sürekli dinlemeye çalışırım.

bu aralar hit türkçe parçaları için öğleden sonra 4 te yayın yapmaya başlamışlar.

ara sıra tatil ve konser bileti dağıtıyorlar. sürpriz yapıyorlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

geçen bi tanesinde spiker, kamyon kornası çalıyodu la radyoda. öyle müziğin ortasında baya baya çalıyodu mk:D seymen fm miydi, avrasyamıydı öyle bişeydi.

..
Toplam Hit: 2513 Toplam Mesaj: 31