folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Her Müridin İzlemesi Gereken Bir Video

Her Müridin İzlemesi Gereken Bir Video

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=X8Fn3PCG1s0&feature=youtu.be 

Cayan tarafından 19/May/20 17:41 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Video unavailable

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Nokta diye birşeyin varlığından haberi olmadığı halde , bunlara kim Psikolojik Harp eğitimi veriyor ? Takip ettiğim bir sağ çomar. Atar gider yaptığı kişi ise çok yakın bir akrabası. 
    Bölücü kimdir ? Kutuplaştırıcı kimdir ? Propagandacı , psikolojik harpçi kimdir ? İyi analiz etmek lazım.... 
    Bırakın sınıf , din , ırk , kültür bazında bölünmeyi , bu öyle bir fanatizm ki ; aynı çatı altındaki insanları böldüler... 

Bahsettiği konu şehit sayısı... Yalan haber , sıkma haberede güzel bir örnek...

Bu da malum grupların , kadın kolu başkanı bir arkadaşımla 5-6 sene evel yaptığım bir konuşma... Mustafa Kemal'e düşman edemediklerinin zihinlerini böyle fantastik yalanlarla besliyorlar.Yalanları o kadar çok tekrar ediyorlar ki , bir süre sonra herkes bu yalanları gerçek zannediyor. Bu da propagandanın gücü.

Türkiye'de yalan tarih/yalan haber  yazıcılığı konusunda eğitim almış pekçok yazar/gazeteci var. Tarih eğitimi olmayan tipler bile tarihçilik kasıyor. FETÖ gazetelerinde yazan bu militanların bazıları hala ellerini kollarını sallaya sallaya gezip bişeyler sıkmaya devam ediyor. Nasıl ? Yeni sahiplerine hizmet edip söverek... 

Solda bu yok mu ? Var. Facebook solcularıda bu gruplardan farksız. Videoda anlatılanlar sonuna kadar doğru. İnsanları yalanlarla tahrik edip , yalanlara inandırıyorlar. Birbirlerinden nefret edenler iyice nefret etmeye kutuplaşmaya başlıyor. Sonuç ? 

Sonuç korkunç.... 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Ya buna ciddi ciddi inananlar var. Üniversitenin 2. sınıfında bitlisli bi çocuğun evine çıktık. Çocukla gecenin siyasete konuşmaya başladık kadir mısıroğlunu falan savunuyor. Gecenin 2sinde bana yukarıdakilerin aynısını söylemeye başladı. Cahile laf anlatmaya çalıştığım için çok pişmanım. Yumruk yumruğa kavgaya girdik itle şarap şişesiyle kafasını yarıyordum kafasını çekmeseydi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

arkadaş, bu Yossi Kohen kim ya,yada olayı nedir ya? bana bi gülme geliyor. ^^'?

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/20 09:34 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

dünyayı yöneten aileler tarafından atatürk'ün yerine geçirilmiş ajandır yossi kohen. aynı zamanda kohen'in eski eşi annemin yazlıktan arkadaşı, oradan biliyorum bende.

TeRRoR tarafından 20/May/20 10:07 tarihinde düzenlenmiştir

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

dünyayı yöneten aileler tarafından atatürk'ün yerine geçirilmiş ajandır yossi kohen. aynı zamanda kohen'in eski eşi annemin yazlıktan arkadaşı, oradan biliyorum bende.

azra kohen ile akrabalığı var mı acaba?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

yıllar önce geyikçi tayfa, yobaz kafalıların herşeye inanmasına istinaden ve tam olarak hatırlayamadığım bi yerine geçme geyiğinden de esinlenerek (galiba nicolas cage'in oynadığı face/off filminden esinlenmeydi) böyle bir şaka yaptı. şaka senaryosuna göre Mustafa Kemal milli mücadeleyi yönetip vatanı kurtardıktan sonra vefat etmiş yerine ise (özellikle yahudi adına benzemesi için uydurulan) yossi kohen isimli biri geçmiş ve Mustafa Kemal'in adını kullanıp harf devrimi gibi işleri yapmıştı. 

ne yazık ki yobazlarla dalga geçmek için uydurulan bu şakaya sonraki yıllarda inanılmaya başlandı. "buna bile inanırlar" diye abartıla abartıla hazırlanan ve kimsenin gerçekten de inanılacağına inanmadığı bir şakaydı.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

yıllar önce Geyikçi Tayfa, yobaz kafalıların herşeye inanmasına istina'den ve tam olarak hatırlayamadığım bi Yerine Geçme geyiği'nden de esinlenerek (galiba nicolas cage'in oynadığı Face Off filmi'nden esinlenmeydi) böyle bir şaka yaptı. şaka senaryosuna göre Mustafa Kemal, Milli Mücadele'yi yönetip Vatanı kurtardıktan sonra vefat etmiş, yerine ise (özellikle yahudi adına benzemesi için uydurulan) Yossi Kohen isimli biri geçmiş, ve Mustafa Kemal'in adını kullanıp, Harf Devrimi gibi işleri yapmıştı. 

ne yazık ki yobazlarla dalga geçmek için uydurulan bu şakaya, sonraki yıllarda inanılmaya başlandı. "buna bile inanırlar" diye abartıla abartıla hazırlanan, ve kimsenin gerçekten de inanılacağına inanmadığı bir şaka'ydı.

EyvAllah. Tşk'ler.

~@~

bunlar da sana gelsin;

...(?) allstar, like this time.

Camil'a(^^`) CaBello. my oh my.

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/20 10:46 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek

bu ekran alıntı'sının fon'undaki karakter kim? hangi film'den, yada reklâm'daki oyuncu?

Göz'e simetri ve dudak'daki parlaklık'tan, yada ten(cilt) tonu açıklığından birşeyler çıkar mı ki?

(bana biraz tanıdık geliyor ama çıkaramadım.)

~@~

bts ,on. (hey nana nâ,,)

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/20 10:54 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

@ritmfarbracourci

o görsel psycho filminden.

yalnız hocam gözlerimde sorun var diyorsun ama artık senin 2-3 mesaj yazdığın konulara girmek istemiyorum okumadan geçiyorum çoğunlukla. hem imzan hemde ısrarla bu tuhaf yazım tarzın, sayfalarca alıntı yapıp konuyu farklı yerlere saptırman artık kabak tadı veriyor. gözlerden rahatsız olduğunu ısrarla söyleyip bizim gözlere böyle tecavüz etmene kaç puan verilir bilemedim. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 2480 Toplam Mesaj: 14
teyit video