İatkos Kuruyoruz !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

abicim detaylı donanımı bana verme. Foruma bak aynısı varmı. Yoksa şansını deneyeceksin. Şirket tarafından verilen orjinal sürüm değil iAtkos. geliştiriciler uğraşıyor. Hiç birşeyin garantisi yok. AMD'de çalıştıranda var. Ati için özel kext kuruyorduk galba. ARaştır işte, Türkçe kısmıda var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Suan en son ki mac surumu nedir dostlar bende bi kere denemek istiyorum.. En guzel en yeni en stabil hangi surumse onu indireyim...mac turkce oluyor dimi?? 

Ogleden sonra verdigin siteyi iyice okuyup dosyalari indireyim deniyeyim bakalim..

Suan win 7 kullaniyorum onun yanina kurmayi denicem bakalim..

Win 7 yuklemeden bilgisayariniz win 7 destekliyor mu diye program var ya bunun mac icin olani var mi ?

Bi soru daha aklima geldi photoshop yukledigimiz de win de calisan crack dosyasi macda da calisiyor mu?

_Dert_ tarafından 19/Eyl/12 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

Masaustune kursak Intel ?

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

İndirmesi bitince sanal makinada deneyecem, küçük çaplıda olsa döküman için sağol zumsuk hocum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    tbtgezgini bunu yazdı

Masaustune kursak Intel ?

denicen müdür. zumsuk un verdiği forumda deneyipte çalıştıranlar donanımlarını yazmış genelde şunda denedim oldu bunda denedim olmadı diye. ya da ordaki linlerden bilgisayarının parçalarının uyumlu olup olmadığınıda kontrol edebilirsin, ufak çaplı listede çıkartmış elin gavırı :)

5-10 kere denicen olursa olcak olmazsa nasip :dmisal bnm nirvana laptopa kurdum sorunsuz çalıştı , ama masaüstüne kurdum olmadı :D

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mühendislik için kullanamadıktan sonra, o işletim sistemi benim için kareli defterden, teypten, televizyondan ve hesap makinasindan farksiz aga :)

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
Toplam Hit: 11094 Toplam Mesaj: 67