folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İçinden Çıkmadığım Explorer - Flash Player Sorunu

İçinden Çıkmadığım Explorer - Flash Player Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

hacı o değilde yeni farkettim

hangi işletim sistemi oldugunu ya sen yazmadın ya ben görmedim (kör kameraman)

bu bir.

ikincisi, IE kullanan adamla ilişkini bitir.

çünkü herif ya sadist (seni uğraştırıo) ya da mazoşist.

O herif benim "BABAM" ve şuan senden haberdar :))

Hacı abi win 7 ultimate kurdum öncekinde de prof kurmuştum.

Yukardaki komutlar ile düzeltmiştim önceki sefer. Ama şuan bu komutların biri çalışmıyor.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Abi olayı çözdüm ya.. Teşekkür ederim hepinize.. Bu bilgisayara daha önce format attırmış babam. Hangi zeki kurduysa 64 bit yerine 32 bit işletim sistemi kurmuşlar. Bu yüzden farkedemedim sanırım. Bende bilgisayarım/özelliklerden baktım 32 bit var. Elimdeki 32-bit lik CD'ile kuruyorum sürekli. Denetim Masası/Performans Bilgileri ve Araçları/Ayrıntılı Performans Bilgileri ve sistem bilgilerini görüntüleyin-yazdırın kısmından baktığımda 64bit 'i desteklediğini gördüm. Şuan forumdaki linklerden orjinal 64 bit Win 7 çekiyorum. Muhtemelen bunun sonucunda sorunum düzelecek. Belki birilerinin işine yarar.

Etiketler : Facebook video, beyaz ekran sorunu, İnternet Explorer, Flash Player.

mfatihbodur tarafından 01/Kas/14 13:48 tarihinde düzenlenmiştir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Oha... Aynı sorun yine devam ediyor.. Driverların 64 bit versiyonunu indirdim kurdum, işletim sisteminin 64 bit olanı kurdum. Tüm programların 64 bit uyumlu olanlarını kurdum yine aynı sorun yine aynı sorun.. 

Acaba yanlış driver mı kuruyorum. Hangi driver'ı yanlış kurduğumu nasıl anlayabilirim. ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

abi o lanet ie 11 i kullanma.. şirketteki bilgisayarlar mavi ekrana düşmeye başladı neyaptım ne ettiysem olmadı en son güncellemelere bi bakayım dedim ie11 i kaldırınca hiç bir problem kalmadı. işletim sistemi türü veya driver ile alakalı bir durum yok. tüm problem ie 11 de. bence chrome firefox falan kullansın o bilgisayarın sahibi..

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
Toplam Hit: 2034 Toplam Mesaj: 15