folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İkea Antalya Yada Ankaradan Menteşe Alabilecek?

İkea Antalya Yada Ankaradan Menteşe Alabilecek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Arkadaşlar destekleriniz için teşekkürler sadece antalyada kaldı. Ankara stokları bitti. Antalyada olan arkadaşlar kimler?

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

hocam netten alışverişte kargo vardı sanki ikea'da. Yanlış mı hatırlıyorum acaba ya da sadece olduğu şehre felansa adresi vereyim bize kargolat ben sana ayrıca kargolayayım.

açıldığından beri 2-3 kere anca gitmişimdir Ankara'daki Ikea'ya, o derece ters yeri. 

Yine de bir çözüm bulamazsan haftaiçi bir öğlen kalkıp gideyim diyecem ama şunu yazarken bile gözümde büyüdü yol git gel 70-80 km vardır herhalde :)

MaviGozluDev tarafından 20/Ağu/21 23:28 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

hocam netten alışverişte kargo vardı sanki ikea'da. Yanlış mı hatırlıyorum acaba ya da sadece olduğu şehre felansa adresi vereyim bize kargolat ben sana ayrıca kargolayayım.

açıldığından beri 2-3 kere anca gitmişimdir Ankara'daki Ikea'ya, o derece ters yeri. 

Yine de bir çözüm bulamazsan haftaiçi bir öğlen kalkıp gideyim diyecem ama şunu yazarken bile gözümde büyüdü yol git gel 70-80 km vardır herhalde :)

hocam farklı bir sistemleri var. Ankara şube ile internet mağazasının depoları ayrı. Ordan göndermiyorlar. İlginç bir sistem :)

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Sen menteşeye para verceksen neden ikea diye takıldınki bütün hırdavatçılarda olan bir menteşe bu birde ikeada pahalı 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vergilius
    Vergilius's avatar
    Erkek

Antalyadayım yolla bilgileri hocu

Nec mora, nec requies
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Arkadaşlar destekleriniz için teşekkürler. Hallettim.

arbeit macht frei
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

ikeanın malları çöp + gereksiz pahalı.. 1 boz yap a paket oluyor, 1 kere kurcan ölene kadar o evden taşınmıcan öyle iyi

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
Toplam Hit: 2377 Toplam Mesaj: 18
i̇kea