folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İngilizce Söylenileni Anlamakta Güçlük Çekiyorum

İngilizce Söylenileni Anlamakta Güçlük Çekiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Friends dizisi bu yönden çok yararlı 

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

seviye ne bilmiyorum ama geçen arkadaşın evine gittim 2 tane çocuğu var, bebek programları açmışlar ingilizce. bi tane abla sürekli tane tane konuşuyor. ağız diyor ağzını gösteriyor vs tabi uzun cümleler de kuruyor.

15 senedir ingilizce konuşuyorum, yabancı şirketlerde çalışıyorum. hiç emziğin ingilizcesini bilmezdim böyle öğrendim :) etrafımızda da çocuk olmayınca..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://www5.himovies.to/watch-tv/pokemon-39493.4862731

izlerken aklıma geldi bu konudaki arkadaşlar istifade edebilir diye paylaşayım dedim.

ing altyazısı var sitede.

ayrıca sitedeki çoğu şeyde ing altyazı var. bazılarına kendiniz indirip altyazı ekleyebiliyosunuz playerdan ama 90% ında var

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Yt da uyurken dinlenecek 8 10 saatlik listenining ses kayıtları var. Sesi çok açma az da açma orta sesde bırak uyu. İlk hafta kafanı yorar yorgun uyanırsın sonra alışırsın. Kulak en basit böyle alışıyor. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 2075 Toplam Mesaj: 25
ingilizce