folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder İnternet Altyapı Sorunu Hk.

İnternet Altyapı Sorunu Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

sıfır bina, yeni daireye taşındık, bildiğim kadarıyla bu bina yapılmaya başlandığında ilgili müteahhitin altyapı için ttnet e başvuru yapması gerekiyordu neyse,

geçen ttnet e gittim nakil işlemi için ancak ttnet in bana cevabı altyapı yok oldu ve bu sürecin 180 gün sürebildiği bilgisini iletti bana... Müteahhit e bu durumu ilettim ancak kendisi de pek bilmiyor ya da ilgisiz... Israrlarım sonucu, ttnet den ekibin geleceğini belirtti ve  dün ttnetten gelmişler ancak tekrar aradığımda telefon hattını bağladıklarını belirtti..

Ne yapmak lazım? Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

sıfır bina, yeni daireye taşındık, bildiğim kadarıyla bu bina yapılmaya başlandığında ilgili müteahhitin altyapı için ttnet e başvuru yapması gerekiyordu neyse,

geçen ttnet e gittim nakil işlemi için ancak ttnet in bana cevabı altyapı yok oldu ve bu sürecin 180 gün sürebildiği bilgisini iletti bana... Müteahhit e bu durumu ilettim ancak kendisi de pek bilmiyor ya da ilgisiz... Israrlarım sonucu, ttnet den ekibin geleceğini belirtti ve  dün ttnetten gelmişler ancak tekrar aradığımda telefon hattını bağladıklarını belirtti..

twitterdan paul doany isimli adama yaz çözsün sorunu

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

Özel mesaj yolladım hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Paul abicim bana iki kez yardımcı oldu kendisine minnetarım bir ara beni twitterdan takipe almıştı

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türk Telekom bina içi tesisata karışmaz. Dairelerde internet altyapısı var mı?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,

Hocam çok teşekkür ederim, kendisi hemen cevap verdi. Bakalım nasıl ve ne zaman sonuçlanacak.

archair23 bunu yazdı

Paul abicim bana iki kez yardımcı oldu kendisine minnetarım bir ara beni twitterdan takipe almıştı

Umarım bizim sorunu da çözer hemen.

mkyb bunu yazdı

Türk Telekom bina içi tesisata karışmaz. Dairelerde internet altyapısı var mı?

Bina yeni, daireler yeni ve ilk daireye girişi biz yaptık. Başka taşınan yok. Müteahhiti aradığımızda bizlik bir şey yok, başvuruyu yaptık, Ttnet'i bekliyoruz 2 aydır dedi. Müteahhit bir arkadaşım ise, binayı yıkarken bu işlemleri yapması gerekiyordu, nasıl izin almışta yıkmış dedi. Ayrıca, Ttnet'de çalışan ilgili kişi ise, Müteahhitin binayı tamamlamadan en az 3 ay önce başvuruyu yapmış olması gerekiyordu dedi. Kısacası bir bok anlamadım hocam...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bence hiç uğraşma Turkcell Superbox al keyfine bak derim. 10 megabit 100 lira. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ben anlamadım . 

sokaktamı alt yapı yok senin apartmandamı ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bence hiç uğraşma Turkcell Superbox al keyfine bak derim. 10 megabit 100 lira. 

Hocam en az 159 TL lik paketler gördüm hem de kotalı. Çok cazip gelmedi yani ama idare edene kadar mecbur alabilirim.

samaccc bunu yazdı

ben anlamadım . 

sokaktamı alt yapı yok senin apartmandamı ? 

Sokakta var, binada olmadığı söyleniyor.

PhYtOn tarafından 28/Haz/19 22:20 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Superbox kotasız. 1 sene taahhüt şart. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Superbox kotasız. 1 sene taahhüt şart. 

Evet evet, sonradan okudum detayları. Beni en azından bu süreçte idare edecek bir çözüm lazım. Numaramı falan ilettim, aradıklarında soracağım. Taahhüt şartı istenmezse ve 159 Tl fiyattan sağlanırsa alacağım.

Toplam Hit: 14659 Toplam Mesaj: 56
internet altyapı problemi