folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Istanbul Da Havaalanina Ulasim Hakkinda

Istanbul Da Havaalanina Ulasim Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

İkisinde de inme,esenlerde in taksi tut çok tutmaz 25-30 verirsin  o saatte en mantıklısı bu

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

olurda metroya binecek olursa metro gelirken tabelasına bak esenler yazana bineyim deme havalimanı yazana bineceksin

edit : yönleri karıştırıp aksaraya yazana falan da bineyim deme HAVALİMANI yacazak :D

yunusdogan tarafından 13/Ağu/13 13:11 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam Esenler otogar'da in, metroyla AHL'ye geçersin. Boşuna taksiye binme, yarım saat sürmez.

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Tamam arkadaslar peki sunu sorayim . 

Sabah saat 5 te Esenler OTOGAR da olabiliyorum.

Havaalaninda saat 8 de 11.45 te 12 de 15.40 ta ucaklar var. Herhangi birini alabilirim sorun degil fiyatlari ayni.

Ben sirkeci ye gidip havaalanina gecmek istiyorum biran once. Hangi rotayi izlersem biranonce sirkeciye gidip isimi gorup sonra havaalanina gecebilirim?

http://yigitdemirag.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    anubisx bunu yazdı

Havaalaninda saat 8 de 11.45 te 12 de 15.40 ta ucaklar var. Herhangi birini alabilirim sorun degil fiyatlari ayni.

Ben sirkeci ye gidip havaalanina gecmek istiyorum biran once. Hangi rotayi izlersem biranonce sirkeciye gidip isimi gorup sonra havaalanina gecebilirim?

otogara gel metroyla aksaraya geç.. aksaray metrodan inince vatan caddesinden millet caddesine geç yusufpaşadan tranwaya bin sirkeciye git. işini gör  sirkeciden tranvaya bin yusufpaşada in aksaraydan havalimanı metrosuna bin son durakta in. 15:40 uçağına biletini al..

sirkecideki işin ne kadar sürecek ? 12 de ki biletide alabilirsin.. ama sirkecide ne işin varda sabahın köründe halledebilecen ? bu iş kaç dkk sürcek ?

olmadı kahvaltı yada öğlen yemeği yiyeceğin yerleride söyleyelim :D

yunusdogan tarafından 13/Ağu/13 15:37 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı
    anubisx bunu yazdı

otogara gel metroyla aksaraya geç.. aksaray metrodan inince vatan caddesinden millet caddesine geç yusufpaşadan tranwaya bin sirkeciye git. işini gör  sirkeciden tranvaya bin yusufpaşada in aksaraydan havalimanı metrosuna bin son durakta in. 15:40 uçağına biletini al..

sirkecideki işin ne kadar sürecek ? 12 de ki biletide alabilirsin.. ama sirkecide ne işin varda sabahın köründe halledebilecen ? bu iş kaç dkk sürcek ?

olmadı kahvaltı yada öğlen yemeği yiyeceğin yerleride söyleyelim :D

hocam cok sagol ya :D isim yaklasik 15-20 dakika surer tahminimce ama saat kacta acilir iste sirkeci tren gari onu bilemiyorum..

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Marmaray işletmeciliğine hazırlık çalışmaları nedeniyle, 12 Ağustos 2013 tarihinden itibaren İstanbul-Yedikule banliyö trenleri işletilmeyecektir.

açılmayacağı anlamına gelebilir mi ?

http://www.tcdd.gov.tr/home/detail/?id=232

edit: hatırladığım kadarıyla sirkeci garında kiralık kasalar mı ne vardı.. filmlerdeki gibi ordan mal alıp yurt dışında mı satcan len :D asdasdas

yunusdogan tarafından 13/Ağu/13 16:05 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2280 Toplam Mesaj: 18