folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul Evden Eve Nakliyat Tanıdık Var Mı

İstanbul Evden Eve Nakliyat Tanıdık Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

ENakliyat .com ihale yap hocam

fiyat yoruma göre değerlendir. Çok iyidir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Ben işim gereği sürekli nakliyeciler ile görüşüyorum.Ben konumu ve eşyaların fotograflar etaylarını facebook marketplace ye yüklüyorum teklifleri bekliyorum :)) En hızlı ve uygun  yöntemi oradan alıyorum.Armut vb platformlar teklif ücreti istediği için(işi gereği haklı olarak) uyguna yapabilecek adam teklif ücreti ödememek için teklif vermeyebiliyor.Ancak bu şekilde yaptırabilirsin.Ben geçen gün aynı daire için 10 bin tl teklif eden de oldu ama ben 2.500 tl ye boyattım :)

Face'de boya işini nasıl ilan çıktın ki ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Ben işim gereği sürekli nakliyeciler ile görüşüyorum.Ben konumu ve eşyaların fotograflar etaylarını facebook marketplace ye yüklüyorum teklifleri bekliyorum :)) En hızlı ve uygun  yöntemi oradan alıyorum.Armut vb platformlar teklif ücreti istediği için(işi gereği haklı olarak) uyguna yapabilecek adam teklif ücreti ödememek için teklif vermeyebiliyor.Ancak bu şekilde yaptırabilirsin.Ben geçen gün aynı daire için 10 bin tl teklif eden de oldu ama ben 2.500 tl ye boyattım :)

Face'de boya işini nasıl ilan çıktın ki ?

Başlık kısmına 2+1 ayrı mutfak daire boyatılacak yazıyorum..Açıklama kısmına m2 ,bölge gibi detayları yazıyorum.Teklifleri özelden yada buradan yazabilirsiniz deyip beklemeye geçiyolrum :)) Aynı daireye çok alakasız fiyat isteyenler oluyor

SaNaL_AjaN tarafından 12/Nis/24 20:33 tarihinde düzenlenmiştir

Antalya'da Emlakçı parçası :)
Toplam Hit: 967 Toplam Mesaj: 14
i̇stanbul nakliye evden eve