folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'da Rakı-Balık Yapılabilicek Adresler ?

İstanbul'da Rakı-Balık Yapılabilicek Adresler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek
    Haftasonu istanbul'a gitmeyi planlıyoruz.. Rakı balık yapabileceğimiz güzel bi yer arıyoruz.. Avrupa yakasında olması yeterlidir.. Bundan bir kaç sene önce istiklalde ( sanırım ) bir sokakta vardı restaurantlar filan masaları hep dışarı atmışlardı oranın adınıda söylerseniz sevinirim..

ben küçükken 5 yaşındaydım lan bu kadar açık ve net.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

nevizade

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Yeşilköy sahil, Kumkapı, Laleli, Beşiktaş, Haliç

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek
    Öneriler için teşekkürler, biraz açarsanız sevinirim , özellikleri , yemekleri falan.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antiochia
    antiochia's avatar
    Erkek
    Çiçek pasajı .... fakat en iyisi şuan galata köprüsü üzerindeki restorantlar.. tavsiye ederim .. Canlı müzik eşliğinde süper demlenirsiniz

Okuyarak Adam olabilirsin Ama İNSAN Olamazsın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nevizade hocam :D cicek pasajı var. eger aranızda polis varsa ortaköydeki polis evini de öneririm. cicek pasajından ileri giderseniz kokoreccinin ilerisinde solda bi lokanta daha var, oradaki adam zorla sizi iceriye sokmaya calısır sldkjfskjfh.

illa ki bulursunuz oralarda.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

hocam sana galata köprüsü diyorum başka bişi demiyorum...karşında boğaz,boğaz köprüsü,neyse işte istanbulun tüm tarihi mekanları karşında sen de bu güzelliğin karşısında rakı balık yapıyosun...zaten balık deyince akla eminönü gelir...benim bişi dememe gerek yok...yemekler harika..

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SnowDrop
    SnowDrop's avatar
    Erkek
    Galataya daha önce gittim , 55 lira gelen hesap masadaki tanıdık sayesinde 25 lira gelince bize ne kadar geçirdiklerini anladım ve bidaha gitmem diye tövbe ettim..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    argent
    argent's avatar
    Erkek

rumeli kavağı ya da rumeli feneri en güzel yerlerdir..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Yeşiköy , küçükcekmece , florya

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kesinlikle Galata Kulesi Veya Kumkapı Bu işin ustaları orada

http://www.sehirfirsati.com/

1 saat süre si kalmış kampanya var şanş diye buna derim :D

Kupa Restaurant'ın Muhteşem Deniz Manzarası Eşliğinde Beş Çeşit Meze, Ara Sıcak, Ana Yemek, Salata, Meyve ya da Tatlı ve İki Kadeh Yerli İçecekten Oluşan Menünüz 80 TL Yerine 39 TL! (2 Ay Geçerli)

Kupa Restaurant'ın Muhteşem Deniz Manzarası Eşliğinde Beş Çeşit Meze, Ara Sıcak, Ana Yemek, Salata, Meyve ya da Tatlı ve İki Kadeh Yerli İçecekten Oluşan Menünüz 80 TL Yerine 39 TL! (2 Ay Geçerli)

Bazı manzaralar sizi hapseder oturduğunuz yere...

Kendinizi derin maviliğin büyüsüne kaptırıverirsiniz. Bir geminin kalabalık umutları taşımasını izlersiniz önce, sizin hayal ettiğiniz bir yerden, yine sizin düşünebileceğiniz bir yere; ardından kıyısına olta atan bir adamın sabrına takılır aklınız.

Beraber tutarsınız artık balığı, siz onun huzur dolu gününün sessiz tanığısınız.

Bu manzaradan biraz olsun sizi alıkoyabilecek şey; nefis bir koku eşliğinde özenle hazırlanmış lezzetler olabilir. Sevdiklerinizle önce sohbeti, ardından lezzeti paylaşırsınız, sonrasında yine manzaraya kaptırırsınız kendinizi.

Bugünün Groupon'u bütün bunların hayalden öteye gidemeyeceğini düşünenleri Kupa Restaurant'la tanıştırıyor:

Kupa Restaurant'ın Muhteşem Deniz Manzarası Eşliğinde Beş Çeşit Meze, Ara Sıcak, Ana Yemek, Salata, Meyve ya da Tatlı ve İki Kadeh Yerli İçecekten Oluşan Menünüz 80 TL Yerine 39 TL!

Galata Köprüsü üzerinde, Haliç'in muhteşem gün batımı eşliğinde tadı damağınızdan uzun süre gitmeyecek, taptaze lezzetleri sofranıza getiren Kupa Restaurant, sizlere lezzetli olduğu kadar doyurucu bir menü sunuyor:

• Beş çeşit meze: Haydari, pilaki, patlıcan salatası veya soslu patlıcan, acılı ezme, amerikan salatası
    • Arasıcak: Sigara böreği ve sosis
    • Ana yemek: Izgara tavuk, ızgara köfte ya da balık seçeneklerinden dilediğiniz biri (Levrek, çipura, istavrit, mezgit, hamsi)
    • Mevsim salatası
    • Meyve tabağı ya da tatlı
    • İki yerli içki (Rakı, şarap, bira)

Dostlarınızla bir araya gelip hem eğlenceli sohbetlerin, hem de birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak için Groupon'unuzu hemen satın alın, denize karşı yemek keyfini kaçırmayın!

Kupa Restaurant

Yeni Galata Köprüsü Altı Haliç Tarafı No:6, Karaköy İstanbul
    http://www.galatakupa.com

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
Toplam Hit: 6664 Toplam Mesaj: 36