folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmirli Müridler Yardım..(Havaalanına Ulaşım)

İzmirli Müridler Yardım..(Havaalanına Ulaşım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7714714
    7714714's avatar
    Erkek

arkadaşlar yarın akşam 8 de uçağım var.otogardan havaalanına nasıl giderim.izmire genelde arabayla gidip geldiğimden belediye otobüsleri ve dolmuşlar hakkında fazla bilgim yok.araba sıkıntısı yaşayacağımdan manisadan otobüsle gelip havaalanına gitmem gerek.yardımlarınızı bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Aşağıdaki hatta çalışan tren hattı var. Bunlardan Alsancak, Halkapınar ya da Şirinyer istasyonlarına gidersen, havaalanında inebilirsin.

Alsancak
    Halkapınar
    Kemer
    Şirinyer
    Koşu
    İnkılap
    Semt Garajı
    Esbaş
    Gaziemir
    Sarnıç
    A.Menderes Havaalını
    Cumaovası

Otogardan alsancak gar ve halkapınar gar şirinyere göre daha yakındır. Oralara otagardan otobüs olması lazım, güzergahlarını tam bilemiyorum ama 3-5 bilet alırsan, hem otobüse hem de trene rahatlıkla binebilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7714714
    7714714's avatar
    Erkek

sağolasın.otogardan belediye otobüsü falan varmı peki.bi aralar var diye duymuştum ama gerekmedği için ilgilenmedim.otogarda ineceğim için istasyona gitmek sıkıntı yaratır.belediye otobüsü dolmuş falan olsa daha kolay olacak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoNam3
    NoNam3's avatar
    Erkek

Manisa'dan İzmir otogara gel > Alsancak(hilton altına giden 250 no fln.) otobüsüne bin > (30dk sürer)Hilton altında in :) > Taksiciye 10TL ver, 10dk'da havalanındasın.

Otogar'dan havalanına en ucuz ve en hızlı aklıma gelen yol bu...

#i#m#z#a#m# #i#s#m#i#m#d#i#r#
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

metro var onunla gidebilirsin.arkadaşın verdiği yerlerden. ayrıca 10lira verip servislerine binebilirsin bornova dan bulursun gayette. konak'a inip ordan otobüse binebilirsin. bornova'dan da olabilir tam bilmiyorum ordan var mı. havaalanı-mavişehir otobüsü var 200nolu 3 lira falan. bornova'dan bayraklı-karşıyaka yada konak'a giderek binebilirsin.şurdan bak otobüs saatlerine : http://otobushareket.eshot.gov.tr/Default.aspx

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

otogardan bin dolmuşa, beni şirinyer tren istasyonunda indirin de. orada zaten görürsün istasyonu, belki biraz beklersin trenin gelmesini (cumaovası yönüne gideceksin), oradan bin işte...

Tren gayet hızlı gidiyor, şirinyerden bindiğin zaman 15 dk da havalimanındasın.. Servis te şirinyer'e en fazla 25-30 dk da gelir. en fazla 1 buçuk saat sürebilecek bir yolculuktan sonra (bekleme süreleri dahil havalimanında olursun). Kentkart almayı (kentkart yoksa tabi 3-5 bilet kart gibi bişey satılıyor biyerlerde tam bilmiyorum nerden alınıyor, sanırım otobüs şöförleri satıyordu ama emin değilim) unutma.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek
    otogardan havaalanına EN UCUZ-KISA YOL; otogardan gaziemir-garaj dolmuşuna bin. gaziemir meydanda in. ordan havaalani çok yakın.taksiyle gidersin

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanliay
    kanliay's avatar
    Erkek

sana tavsiyem otogardan gitmeyi deneme konak a git hilton otelinin oraya havaş ın servisleriyle git yoksa taksiciler çevre yolundan dolandırıp iyi para alırlar.

Gemiler mi batacak??O zaman batsın!!!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7714714
    7714714's avatar
    Erkek

hepinize teşekkürler.elde çantalarla zor olur diye otogardan ulaşımı düşündüm.otogardan 204 no lu belediye otobüsü gidiyor diyorlar.doğrumu bu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoNam3
    NoNam3's avatar
    Erkek

kanliay'a katılıyorum. Taksiye binmeden pazarlık edeceksin :) yoksa çevre yolu görünür

#i#m#z#a#m# #i#s#m#i#m#d#i#r#
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

http://otobushareket.eshot.gov.tr/OtobusSaatleri.aspx?hatno=204

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
Toplam Hit: 4554 Toplam Mesaj: 20