folder Tahribat.com Forumları
linefolder Java
linefolder Java Konusunda Uzman Arkadaşlar ..Yardım

Java Konusunda Uzman Arkadaşlar ..Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

Merhaba satın aldığım scripte(java) ufak bir özellik eklemek istiyorum ,java konusunda gerçekten iyi arkadaşlar pm den ulaşırsa sevinirim(muhtemelen birkaç satırlık)kodları paylaşmak istemediğim için buraya koyamıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

Merhaba satın aldığım scripte(java) ufak bir özellik eklemek istiyorum ,java konusunda gerçekten iyi arkadaşlar pm den ulaşırsa sevinirim(muhtemelen birkaç satırlık)kodları paylaşmak istemediğim için buraya koyamıyorum.

hocam web mi desktop mu hangi framework. biraz bilgi verebilir misin?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Java kod mu ? Bakabilirim belki ama ve lakin...

Merhaba satın aldığım scripte(java) ufak bir özellik eklemek istiyorum ,java konusunda gerçekten iyi arkadaşlar pm den ulaşırsa sevinirim(muhtemelen birkaç satırlık)kodları paylaşmak istemediğim için buraya koyamıyorum

Yukarida bold yaptigim yerler Sana cok supheyle yaklasmami sagliyor... Hep Boyle oluyor bizim kod yazarlarin bitmeyen cilesi... Ufak bir ozellik, isi bilen birinin 5 dakikada halledebilecegini dusundugum minicik bir ozellik, vs vs.   :D neden Boyle yapiyorsunuz hic bir zaman anlamayacagim, ANLAMAYACAGIZ...

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

10-15 satırı geçmeyecek ondan yazmış olabilirmiyim acaba ? bana şüpheyle yaklaş :D

sancaks tarafından 04/Ağu/20 18:15 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

10-15 satırı geçmeyecek ondan yazmış olabilirmiyim acaba ? bana şüpheyle yaklaş :D

10-15 satırı geçmeyecekse otur kendin yaz hocam niye başlık açıyorsun?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

js kod yazadamadığımı söylemiştim,başka bir arkadaş bişiler yardımcı oldu ,ama çalıştıramadı max. 10-15 satırlık kod dedi bende ona istinaden yazdım

neyin gerginliğini yaşıyorsunuz siz anlamış değilim

yardım etmeyecekseniz başlığımdan ayrılırmısınız,kimseye zorla yaptırmıyoruz

sancaks tarafından 04/Ağu/20 18:21 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Java mi JavaScript mi. JS ise şutla  bakayim

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

Java mi JavaScript mi. JS ise şutla  bakayim

pm atıyorum dostum,hakim değilim ama arkadaş js dedi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı

Java kod mu ? Bakabilirim belki ama ve lakin...

Merhaba satın aldığım scripte(java) ufak bir özellik eklemek istiyorum ,java konusunda gerçekten iyi arkadaşlar pm den ulaşırsa sevinirim(muhtemelen birkaç satırlık)kodları paylaşmak istemediğim için buraya koyamıyorum

Yukarida bold yaptigim yerler Sana cok supheyle yaklasmami sagliyor... Hep Boyle oluyor bizim kod yazarlarin bitmeyen cilesi... Ufak bir ozellik, isi bilen birinin 5 dakikada halledebilecegini dusundugum minicik bir ozellik, vs vs.   :D neden Boyle yapiyorsunuz hic bir zaman anlamayacagim, ANLAMAYACAGIZ...

Hahahaha , herhalde bu ufak özellik ekrana "merhaba dünya" yazdırmak.... 
    Bu kadar ufak şeyler için Konusunda Uzman Javacı arkadaşları ne demeye rahatsız ederler anlamış değilim.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

ne güldükkkkk ne güldük ne eğlendik..espriler çok fenaa

her sıkıldığımda geleyimde arkadaşlar güldürsün bizi

sancaks tarafından 04/Ağu/20 19:28 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Yaw coni alinma bos yere.

Javaysa yolla bakayim Ben Sana derim basitmi degilmi...

anca gidersin...
Toplam Hit: 9154 Toplam Mesaj: 31
java js