folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kalın Branda Çadırı Ne Tip Boya İle Boyamalıyım (Konu Aslında Kimyaya Bakıyor Da Uygun Topic Bulamadım)

Kalın Branda Çadırı Ne Tip Boya İle Boyamalıyım (Konu Aslında Kimyaya Bakıyor Da Uygun Topic Bulamadım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Boya yerine likit membran hem isiktan hemde ortam ici ve ortam disi arasinda sivi transferini engeller.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı

Zift olur mu bilmiyorum ama yine de yazayım dedim.

sıcağı gördümü leş gibi kokar 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Boya yerine likit membran hem isiktan hemde ortam ici ve ortam disi arasinda sivi transferini engeller.

Bakacağım buna. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

iç -dış siyah renk yağlı boya nasıl olur.

hava bile geçirmiyor.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

hava bile geçirmiyor.

gıda üretimi olacağı için iç kısım boya olmayacak mantar nefes alarak büyüyen bir organizma. boyayı dışarıdan vurabilirim renk olarak da açık olmak zorunda çünkü yazın da üretim devam edecek. branda örneği alıp yarın kimyagere gideceğim dıştan güzelce temizleyip bir kaç kat kaplamam şart.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

abi havalandırma şart, karanlık şart, bitki yetişeceği için kimyasal işi riskli. en iyisi aynı boyda koyu renk bir çadır kumaşı al at üstüne. yarın bir gün gerekirse alttaki çadır da kullanılabilir başka bir iş için.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

çilek naylonu güneşe dayanırmı bilemedim ama alta çilek naylonu üste sera naylonu koyarsan epeyce işini görür. köyde 10-15 m2 lik yerde işimi gördü ama senin 200 m2 de nekadar maliyetli olur bilemedim 

Yav he he
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    RETRET bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

hava bile geçirmiyor.

gıda üretimi olacağı için iç kısım boya olmayacak mantar nefes alarak büyüyen bir organizma. boyayı dışarıdan vurabilirim renk olarak da açık olmak zorunda çünkü yazın da üretim devam edecek. branda örneği alıp yarın kimyagere gideceğim dıştan güzelce temizleyip bir kaç kat kaplamam şart.

bu mantar doğal ortamında nerede nasıl yetişiyor.

yani ülkede devamlı zifiri olan nere var. 

mağara gibi bir yerde mi yetisiyor

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

hava bile geçirmiyor.

bu mantar doğal ortamında nerede nasıl yetişiyor.

yani ülkede devamlı zifiri olan nere var. 

mağara gibi bir yerde mi yetisiyor

daha karanlık ülkelerde yetişiyor ve az yetişiyor :D zaten ekonomik değeri de az olmasından kaynaklanıyor. üç sac ayaklı bir işin başındayım biri mantar.