Kanal - İ - Zasyon Vizyona Girdi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek
    Sonunda girdi vizyona :)

Cagito ergo sum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    bu filme gidilir vizyona girmesini bekliyordum

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yalniz-Kurt
    Yalniz-Kurt's avatar
    Erkek
    Ya bu filme gitmeyenler neden hemen eleştiri oklarını meydana çıkartmışlar...Ben dün gittim  izlemeye.Güldüren ve kahkahaya boğan ve bir o kadar da düşündüren ve türkiyem gerçeklerini ortaya cıkaran bir film.Neden hem medyayı eleştiriyor hem de medyatik isimler rol almış diyorsunuz.Mesaj zaten orda.Uyan Ey televizyon karşısında uyutulan halkım.Seni Bunun gibi şaklabanlar uyutuyor gibisinden..Umarım izlediğinizde anlarsınız

Aşk Muhammede Muhabbet Aşk güzellik aşk letafet Aşk BİR olana şehadet Aşk Yıkmaktır Tabuları
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek
    Film güzel olsa bile okan bayülgen yüzünden izlemem. Bir kişi bu kadar mı kendini beğenmiş olur abi ya... Sürekli başkalarının yaptıklarını beğenmez, eleştirir, bir tek kendini yaptıkları güzel ve doğru kendini bir bok sanıyor

Oyun yeni başlıyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    T-Bag bunu yazdı:
    -----------------------------
    Film güzel olsa bile okan bayülgen yüzünden izlemem. Bir kişi bu kadar mı kendini beğenmiş olur abi ya... Sürekli başkalarının yaptıklarını beğenmez, eleştirir, bir tek kendini yaptıkları güzel ve doğru kendini bir bok sanıyor
    -----------------------------
    Okan Bayülgen tam dayaklık bir adam bana göre de. Son zamanlarda bir entel havalarına büründü zaten. Kızına da İstanbul adını verdi özenti mal :D "İstanbul aşığı aydın insan" desinler arkasından diye...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
Toplam Hit: 3335 Toplam Mesaj: 16