Kara Kalem Resim Çizmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

niyeyse bu konular çok samimiyetsiz geliyor , helede sürekli up yapılmışsa .

bi şeye başlamak istiyorsan googledan araştırırsın ,hadi tahribatta açtın bilgini aldın başlaıyıp 1 ay sonra gelip bu seviyeye geldim demeli insan.

gitara başlıcam

kara kaleme başlıcam.

başla hele bi sonra insanlardan yarıdm iste hiç bişi yapmadan 3 kere upupupupu nedir yani up hele bi başla hocam.

bende 5.sınıftan beri çiziyorum yaklaşık 10 yılda hep aşık olduğum kadınları çizdim A:SDD:.S.

bide arkadaşlarımın manitalarını çizdim onlar için.

sevdiğim kzın resmi var elimde 3 yıldır bende daha veremdim, mezuniyette vermeyi düşünüyorum hayırlısı :D

ebedi devlet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    seboist bunu yazdı

niyeyse bu konular çok samimiyetsiz geliyor , helede sürekli up yapılmışsa .

bi şeye başlamak istiyorsan googledan araştırırsın ,hadi tahribatta açtın bilgini aldın başlaıyıp 1 ay sonra gelip bu seviyeye geldim demeli insan.

gitara başlıcam

kara kaleme başlıcam.

başla hele bi sonra insanlardan yarıdm iste hiç bişi yapmadan 3 kere upupupupu nedir yani up hele bi başla hocam.

bende 5.sınıftan beri çiziyorum yaklaşık 10 yılda hep aşık olduğum kadınları çizdim A:SDD:.S.

bide arkadaşlarımın manitalarını çizdim onlar için.

sevdiğim kzın resmi var elimde 3 yıldır bende daha veremdim, mezuniyette vermeyi düşünüyorum hayırlısı :D

hocam samimiyetsiz gelmesi benle alakalı değil. art niyet arıyorsunuz sadece. piyasada sürüsüyle bu işle ilgili kaynak var fakat 1-2 tanesi adam akıllıdır gerisi boştur. Ben başkasının tecrübesi varken niye vakit kaybedeyim

Toplam Hit: 2371 Toplam Mesaj: 13