folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Kardeşim İçin Tavsiye Oyun

Kardeşim İçin Tavsiye Oyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Söylemekten utanıyorum ama deli gibi oynayıp bitirdiğim bir oyun var, 7 yaşa da uygun ama ingilizce lazım birazcık

Spore2

Deli bişey, bakteri olarak başlayıp evrim geçirip karaya çıkıp medeniyet kurup sonradan uzaya fln çıkıyosun.

Oyun basit bi flash oyunu gibi başlıyo sonra world of warcraft gibin bi şekil oluyo ondan sonra command and conquer ayarı bi stratejiye dönüşüyor. onun için çok etkilendim. Herşey customizeable, karakterler vs... bokunu çıkarmışlar oyunun müziğinin notalarına kadar customize edebiliosun

http://www.youtube.com/watch?v=o3d24fXmmm4

++ katılıyorum

gta oynuyorsa mafia 1 ve 2 ye bayılır. gerçi okuma yazması yok daha de mi :D o zaman direk mafia 2 oynasın

benim küçük kuzenlerim south park ı çok sevmişti onlarda 7 yaşında :D ama tabi uygunsuz oyun.. +18.. ama nasılsa ilerde görecek, şimdiden görsün ne olacak :)

trine1-2 oynar. sever :) patrician var, küçük çocuklar seviyor. just cause 2 yine gta türü aksiyon. deadlight, güzel platform oyunu.  

özellikle bully yi bence çok sever. türkçe yamasıda var ama okuma yazma hiç yok mu :D 

m&b yi sever diycem ama benim kuzenler 7 yaşında beceremediler. new star soccer 5 oynayabilir. ben küçükken nss 3 oynuyordum. prince of persia serileri var, ben 3. sınıftayken hastasıydım.

++birde aklıma şu geldi. ben onun yaşındayken oynuyodum. kesin çok sever.

http://www.youtube.com/watch?v=FbBoA_hIcAQ

BerkayCit tarafından 09/Ara/14 22:37 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek

Tavsiyelere gore bi karma yapicam tesekkurler herkese :)

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

gta oynuyorsa mafia 1 ve 2 ye bayılır. gerçi okuma yazması yok daha de mi :D o zaman direk mafia 2 oynasın

benim küçük kuzenlerim south park ı çok sevmişti onlarda 7 yaşında :D ama tabi uygunsuz oyun.. +18.. ama nasılsa ilerde görecek, şimdiden görsün ne olacak :)

trine1-2 oynar. sever :) patrician var, küçük çocuklar seviyor. just cause 2 yine gta türü aksiyon. deadlight, güzel platform oyunu.  

özellikle bully yi bence çok sever. türkçe yamasıda var ama okuma yazma hiç yok mu :D 

m&b yi sever diycem ama benim kuzenler 7 yaşında beceremediler. new star soccer 5 oynayabilir. ben küçükken nss 3 oynuyordum. prince of persia serileri var, ben 3. sınıftayken hastasıydım.

++birde aklıma şu geldi. ben onun yaşındayken oynuyodum. kesin çok sever.

http://www.youtube.com/watch?v=FbBoA_hIcAQ

oww bugs bunny efsane.

bully ise gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan zaten :)

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    lol oynatmada farcry ve unreal tournament
Toplam Hit: 2883 Toplam Mesaj: 25