Keşke Anket Güncel Olsa..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

hocam tahribatta düşünceye değer veriliyor,tartışmanın en babası yapılıyor da niye önemli olaylar/gelişmeler için güncel bir anket uygulaması yapılmıyor.bayadır ab ye giriş muhabbeti ankette duruyor.yeni anketler güzel olurdu.sayısal olarak kim neyi nasıl düşünüyor bilirdik.bu konu daha önceden önerildimi bilmiyorum eğer öyleyse kusura bakmayın.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

anket önerilerinizi adminlere pm yoluyla ulaştırırsanız (soru ve şıklar olarak)

kabul edilebilir olması durumunda yayınlanacaktır

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

hadi sölede yazalım o zaman...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

eyf hocam ben adminler kendisi hazırlıyor zannediyodum.güncel olmamasının sebebi bizmişiz yani bundan sonra pm leri sıralarım artık.

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben söylesem :D

hangi işlemciyi kullanıyorsunuz ? :D

- Amd

-intel

[22817//kaanabak]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

son ergenekon olayı mesela. soru:ergenekon soruşturması? a)akpnin tutumu son derece yanlış. b)ortaya konulan iddalar doğruysa akp ye hak verilebilir ama sorgulama yöntemi yanlış  c)somut kanıtlar(el bombaları v.s) dahilinde iddaname olmasa bile sorgulama doğru işliyor ve akp haklı.  soru ve şıklar daha düzenli yapılabilir.ama konu bu olabilir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Nurky bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben söylesem :D

hangi işlemciyi kullanıyorsunuz ? :D

- Amd

-intel

yapıldı...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

m_cey bunu yazdı:

son ergenekon olayı mesela. soru:ergenekon soruşturması? a)akpnin tutumu son derece yanlış. b)ortaya konulan iddalar doğruysa akp ye hak verilebilir ama sorgulama yöntemi yanlış  c)somut kanıtlar(el bombaları v.s) dahilinde iddaname olmasa bile sorgulama doğru işliyor ve akp haklı.  soru ve şıklar daha düzenli yapılabilir.ama konu bu olabilir.

:|

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

siyaset sokmayın ankete...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek

Akp Kapatılmalı mı ?

- Evet Kesinlikle

- Hayır Kapatılmasın

- Ben Karışmam

- Tarafsızım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

siyaset sokmucakmışız o yüzden edit :| ama seçim anketi olsa benim parti birinci çıkacaktı eminim ginede :b

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
Toplam Hit: 6194 Toplam Mesaj: 47