folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

Kılıcdaroğlu ‘Nun Torpil Listesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

lan böyle torpil listesimi olur

dayısının gelini antalya devlet hastanesi,, eee?

http://www.youtube.com/watch?v=0THO274kJc4

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

olmamış bu açıklama boklamaya yetmez  çünkü yeterli delil yok hocalar sizce bu adamın bu böyle bir şeyi olsa tutar bunu açıklar mıydı

kılıçdaroğlunun akrabaları devlet hastanelerinde çalışamaz diye bir kural mı var böyle bir kanun mu var

akp lilerin yandaşları  kpss ye girmeden girmişler devlet kadrolarının bir çoğuna adamlar açıkladı üstelik bunla ilgili danıştay kararı var

bu adamların kpss siz yada piyasadaki insalardan düşük puanlarla girdiğine dair kanıtlar sunun beraber yuhalıyalım  

ama bok atmak için olmaz bu işler 

ama bizizm insanımız bunlara inanır da tutup akp lilerin torpile inanmaz 

not halasının torunu yazınca : yok anasının amı diyesim geldi  

amcasının 7 kuşaktan akrabası devlet memuruymuş :D:D:d

SeRDaR tarafından 21/Ara/14 14:23 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Hangi pozisyondalar onemli olan o. Bazilari hastane yaziyor, adam belki doktor. Elbette hastanede calisacak, karayollarinda calisacak degil ya. Aralarinda odaci bile olabilir. Sacma ve o zaman ki basitlik ortaminda cok az. Ben olsam daha fazla yapardim mesela. Torpil kanitlamaya yeterli gorunmedi bana.

Errare Humanum Est
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Atanma puanları, kontenjan vs. bulunduğu an olaya torpil adı verilebilir. Dedikleri gibi, kendisinin girmiş ihtimali de var. Bu ihtimal ortadan kalkmadan kesin bir şey söylenemez ki zaten Kılıçdaroğlu da bunun üzerinden gidecektir. Çoğunun SGK'da olması düşündürmüyor değil, belki de torpille aldı onu bilemem yaptıysa da yapmadıysa da istifa etmesi lazım ama daha CHP'nin getirilmesi gereken bir kıvam var. Oraya ulaşmadan o adamı kimse koltuktan kaldıramaz. O gün geldiğinde de CHP, CHP olmayacak.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Gram beyin tasimayan guruh hemen saldiriya gecmis,arastirmaya gerek yok tabi gercek mi dogru mu diye,kendi pisliklerinizi ortemiyosunuz karsi tarafi da boklayip bak ikimiz de kirliyiz, sus artik diyosunuz,harbiden got kilisiniz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

adamın yedi sülalesi işsiz olsa oy verecek misiniz onu deyin önce de 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

kılıçdaroğlu'na söylenmiş ödüle layık söz aklıma geldi

kılıçdaroğlu,
    sen merdivene ters bindi milleti ters bindiremezsin
    erdoğan'ın gör milletinin sahibini
    allah beniyanı versin inşallah
    erdoğan'ın götünün kılıyım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

amcaoğlunun soyadı nası farklı oluyor ben ondayım hala

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

ya amerikanın 2 dudağının arasından çıkan bi iktidarları var halen kendi başarıları zannediyorlar

beni başbakan yapın darbe yaptırmayın diye amerikan elçisine mektup yazan ben miyim amk

amerika ekonomiyi tepesitaklak bir getirecek görecekler torpil mi torpido mu amk

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Kendi oturduğum mahalleden örnek vereceğim, yerel seçimlerde akp tarafında bir toplantıya gittim ve böyle birşey olamaz.

Encümen azası mı ne diyorlar, hepsi seçimi akp alsa talip olacakları ihalelerin listesini bile hazırlamışlar.

Hemen hemen her semtten tanıdıkları, seçimi kazandığında kazanacakları paraların hesabını yaparken adeta ağızlarından salyaları akıyordu. 

Bu akp'nin herşey hizmet için diyerek seçime girdiği bir belediye'de.

Seçimi akp kazansaydı amına koyacaklardı torpilin, heryere kendi akrabalarını atayacaklar, bütün ihaleleri kendi tanıdıklarına paslayacaklardı.

İhale dediğim, örneğin bir parkta büfe var, belediyeye ait. Burayı ihale ile encümen azasının tanıdıklarına vereceklerdi. 

(park dediğime bakmayın bildiğin yazın avm gibi kalabalık oluyor mk)

Bu en basit örneği.

Ben orada gördüm aslında, siyaset: insanların kesinlikle kendi çıkarları olduğu için yapılan bir eylemmiş.

Kimsenin hizmet etmekle, millete iyilik yapmakla vs. işi yok. Bu a partisi olsun b partisi olsun.

Sonuç olarak oturduğum semti chp kazandı.

Kendi semtimden chp'ye çooook az bir oy çıktı. Ve chp seçimlerden yaklaşık 2 hafta sonra mahallemde oturupta belediye de çalışan işçilerin %90'ını işten çıkardı.

Seçimlerde chp'nin adayı alevi'ydi, ve belediyede şu anda çalışan işçilerin en az %85'i alevi.

Mahallemde alevi oranı %0.2 civarında olmasına rağmen bu kadar alevinin belediyede çalışması tesadüf mü şimdi ?

Alevi yada sünni diye bir ayrıp yaptığım yok yanlış anlaşılma olmasın da.

Demem o ki her parti kendi adamlarını işe sokmak için uğraşıyor, bu dtp de olsa, mhp de olsa, akp de olsa..

Giren çıkan vatandaşa olduğu gerçeğini kimse konuşmuyor nedense..

Toplam Hit: 8466 Toplam Mesaj: 75