folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kilolu Birine Kışlık Ayakkabı Tavsiyesi

Kilolu Birine Kışlık Ayakkabı Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://www.ydsshop.com/22-hera-gtx-siyah

çok ta şişman değilim ama 2 sene önce falan şundan almıştım indirimden 300 liraya. ayaklarım bayram etti. ucuz, hafif, su almıyo, sıcak vs vs .

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

Salomon da bakabilirsiniz

All is well
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek

https://www.mynet.com/galeri/bunu-yapan-hasta-olmuyor-prof-dr-canan-karatay-super-besin-diyerek-uyardi-gunde-10-adete-kadar-yetiyor-1290313-mykadin

Bunu gördüm  doğrumu degilmi bilmiyorum

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Günde 10 yumurta ye sen 3 gün sonra heryerin kabarsin :))

Sporu takviyesiz yapanlar bilir, yumurta hem candır hem beladır. Çok alerjen bir şey. Ayrıca klasik herseyin fazlası zarar. 

Ciddi spor geçmişi olan biri olarak ben artık kimseye spor yap demiyorum. Çünkü bu aslında disiplinli ol demek ve kimse pat diye bu psikolojiye giremiyor. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Bunun yerine yürüyüş öneriyorum. Mesela çocuk olduğundan beri prof spor yapamıyorum ama bunun yerine Ulus tarafındaki şantiyeden döneceğim zaman otobüsü eş geçip zincirlikuyuya yürüyorum. Metrolarda fink atıyorum. Asla asansöre bilmiyor, yürüyen merdivende beklemiyorum. O kadar yeterli ki aslında.. 

Bir ekleme, hem konuya dönmüş de olayım; çok yürüyenler için elastik rahat ve terlemeyen ama sıcak da tutan bot önerisi alabilirim ben de, bir ara tabani yay gibi olan ayakkabılar vardı ultra ortopedik vs. Onları göremiyorum ne oldu acaba 

NaZi_ tarafından 24/Kas/23 22:52 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

çok ta şişman değilim ama 2 sene önce falan şundan almıştım indirimden 300 liraya. ayaklarım bayram etti. ucuz, hafif, su almıyo, sıcak vs vs .

tarihi tam hatirlamiyorum ama, ogrenciligimde aldim bu ayakkabidan (2011 mezunuyum)

alirken magaza gorevlisi esner diye alt sinirdan numara alma icabinda bir numara buyuk al demisti.

son yasanan depremde eşim evdeki tum yastik yorgan mont vesaire ile bu ayakkabiyi da gonderene kadar (2023) ayakkabida en ufak bir deforme olmadi, hicbir zaman su gecirmedi, zerre sekli bozulmadi esnemedi.

adamlar tank gibi ayakkabi yapmis. resmen omurluk.

hafif oldugunu soyleyemem ama.

onemli edit: dag tepe arazide giymeyecekseniz, sehirde kullanacaksaniz, ayni ayakkabinin vibram taban olmayani var, bunun taban kadar karizma degil ama, daha konforlu.

cunku yds'nin vibram tabaninin dag tepe toprak performansi cok iyi iken, islak mermer fayans gibi şehrin metro avm vb yuzeylerinde ciddi kayiyor.

muaythaist tarafından 24/Kas/23 23:11 tarihinde düzenlenmiştir

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    muaythaist bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

tarihi tam hatirlamiyorum ama, ogrenciligimde aldim bu ayakkabidan (2011 mezunuyum)

alirken magaza gorevlisi esner diye alt sinirdan numara alma icabinda bir numara buyuk al demisti.

son yasanan depremde eşim evdeki tum yastik yorgan mont vesaire ile bu ayakkabiyi da gonderene kadar (2023) ayakkabida en ufak bir deforme olmadi, hicbir zaman su gecirmedi, zerre sekli bozulmadi esnemedi.

adamlar tank gibi ayakkabi yapmis. resmen omurluk.

hafif oldugunu soyleyemem ama.

onemli edit: dag tepe arazide giymeyecekseniz, sehirde kullanacaksaniz, ayni ayakkabinin vibram taban olmayani var, bunun taban kadar karizma degil ama, daha konforlu.

cunku yds'nin vibram tabaninin dag tepe toprak performansi cok iyi iken, islak mermer fayans gibi şehrin metro avm vb yuzeylerinde ciddi kayiyor.

şu an rakamı hatırlamıyorum ama bu ayakkabıyı mutfak tartısı ile tartıp eşimin su geçirmez north face marka benzer ayakkabılarıyla karşılaştırmıştım. ciddi bi fark yoktu.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

herkese ayrı ayrı teşekkür hocalar. ben konuyu açtığımı unutmuşum şimdi anasayfada denk gelince jeton düştü ayakkabı işini halletmedim dedim ^^

güzel öneriler var 2-3 tanesini şekil olarak bayağı beğendim. bi boynere uğrayıp canlılarını göreyim. 

yds boynerde olmaz sanırım. sitesinden baktım mağazası yokmuş.

ağırlığını ve ne kadar sıcak tuttuğunu merak ediyorum. çünkü dediğim gibi zaten elim ayağım terler normal zamanda bile. üstüne buralara kar düşmüyor. yds nedense bana erzurum, kars vb. yerlerin ayakkabısı gibi geliyor yanlış mıyım acaba ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Hocam kasım indiriminden Amazon'dan Columbia firecamp bot aldım 2.500 ₺  tt fiyatı 6-7 bin ₺ aralık ayında gelecek. Ağırlığı 200 gram teki Boyner de alıp inceldim gayet hafif ve kaliteli duruyor. 

linki var mıydı hocam ?

https://www.columbia.com.tr/gri-firecamp-erkek-bot-p-4904

bu ise çok iyi fiyata almışsın. şekli efsaneymiş takibe aldım :D

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

https://www.amazon.com.tr/Haix-Haix-Black-Eagle-Athletic-Siyah/dp/B07B85VSXG

muhtemelen alabileceğin en kaliteli bot

ama seni oralarda özel harekat sanıp kafana sıkmasınlar dikkat et

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

herkese ayrı ayrı teşekkür hocalar. ben konuyu açtığımı unutmuşum şimdi anasayfada denk gelince jeton düştü ayakkabı işini halletmedim dedim ^^

güzel öneriler var 2-3 tanesini şekil olarak bayağı beğendim. bi boynere uğrayıp canlılarını göreyim. 

yds boynerde olmaz sanırım. sitesinden baktım mağazası yokmuş.

ağırlığını ve ne kadar sıcak tuttuğunu merak ediyorum. çünkü dediğim gibi zaten elim ayağım terler normal zamanda bile. üstüne buralara kar düşmüyor. yds nedense bana erzurum, kars vb. yerlerin ayakkabısı gibi geliyor yanlış mıyım acaba ?

yds nin karaköyde mazası var iskelenin arkasında  
    https://www.ydsshop.com/yds-magazalarimiz

Yav he he
Toplam Hit: 1538 Toplam Mesaj: 23
tavsiye kışlık ayakkabı ayakkabı öneri