folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kimlik Kartı Yenilemek İsteyenler Hafta Sonu Randevu Var (Nüfuscüzdanı)

Kimlik Kartı Yenilemek İsteyenler Hafta Sonu Randevu Var (Nüfuscüzdanı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Ben yarın, pazar günü, için Şişli'den randevu aldım. Bakalım yarın açık olacaklar mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı

Ben yarın, pazar günü, için Şişli'den randevu aldım. Bakalım yarın açık olacaklar mı?

Normalde açık olması mümkün değil fakat şunda milyon kişiye kimlik yetiştirmeye çalıştıkları için bir süre hafta sonları vardiyası eklemiş olabilirler aynısı yapılandırmada da olmuştu hatırlarsanız vergi daireleri ve bazı bankalar akşam 12 ye kadar açık kalmıştı insanlar taksitlendirme yapabilsib ve ilk taksitini ödeyebilsinler diye. 

Bence bu yapılandırmayı kısa süreli değil ömür boyu yapmak gerek her türlü devlet kazanıyor zaten hiç bir zaman tahsil edemeyeceği borçları tahsil edebiliyor böl taksite millet ödesin rahat rahat.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Normalde açık olması mümkün değil fakat şunda milyon kişiye kimlik yetiştirmeye çalıştıkları için bir süre hafta sonları vardiyası eklemiş olabilirler aynısı yapılandırmada da olmuştu hatırlarsanız vergi daireleri ve bazı bankalar akşam 12 ye kadar açık kalmıştı insanlar taksitlendirme yapabilsib ve ilk taksitini ödeyebilsinler diye. 

Bence bu yapılandırmayı kısa süreli değil ömür boyu yapmak gerek her türlü devlet kazanıyor zaten hiç bir zaman tahsil edemeyeceği borçları tahsil edebiliyor böl taksite millet ödesin rahat rahat.

Açık olacağını bende sanmıuyorum ama orada randevu da pazar günü aktif olunca piçliğine randevu aldım. 

Böyle durumlarda aslında bu tür şeyler yapılmalı. Dediğin gibi tahsil edemeyeceği paraların bir kısmını bile bu şekilde alabiliyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Pikacu bunu yazdı

Açık olacağını bende sanmıuyorum ama orada randevu da pazar günü aktif olunca piçliğine randevu aldım. 

Böyle durumlarda aslında bu tür şeyler yapılmalı. Dediğin gibi tahsil edemeyeceği paraların bir kısmını bile bu şekilde alabiliyor.

Ben bırak pazarı hiç bir şekilde randevu alamıyorum şuanda muğla da hiç bir ilçe müsait değil gösteriyor. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Valla biz ailecek aldık pazar gününe randevu.

randevu verip hizmet vermezlerse ..........

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Buradan yazarsınız hocam randevu sisteminde bir kod hatası yok ise eğer ki yarın açık olması gerek haber edin milletde hafta sonu randevu alacaklar ona göre alsın yada almasın. Normalde bende sadece pazar günleri izinliyim ama bu hafta yıllık izin aldiğim için merkeze inersem randevusuz almayı deneyeceğim biyometrik fotolarım normal fotolarım hepsi hazır. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

randevu açılmış haftasonuna mesai olarak. 

ben haftaya aldım. hizmet vermeyeceklerse açmazlar herhalde :) 

ne diyon?
Toplam Hit: 3148 Toplam Mesaj: 28
çipli kimlik kartı