folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Kısa Süreliğine Yıllık 300 Liraya Acil Durum Sağlık Sigortası

Kısa Süreliğine Yıllık 300 Liraya Acil Durum Sağlık Sigortası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Öncelikle 1 aralıkta 600 lira olacak bu poliçeyle 

Acil durum olsun olmasın 7/24 online doktor ve hemşire hizmetinden yararlanırsınız

acil durumlarda size aşağıda belirtilen limitler dahilinde masraflarınız karşılaşır

acil durum nedir? nekadar karşılıyor gibi açıklamları aşağı bırakıyorum

300 lirayı 9 a kadar böle biliyorum hiç sağlık sigortam yok acil durum için lazım olur diyenler için bulunmaz fırsat aylık 33 lira

Not: Mevcut tss ve modüler müşterilerinde zaten bu hizmetler var

T.C Kimlik no ve Doğum tarihi yeterlidir >> pm

işte detaylar

Poliçenize özel tanımlanan Acil Durumlar Teminatı ile acil sağlık ihtiyaçlarınızda şimdi çok avantajlısınız. Acil Durumlar teminatınızı kullanarak  Poliçe Özel Şartlarında detayları belirtilen acil durumlarda, ameliyatlı veya ameliyatsız hastanede yatarak yapılan tedaviler ile yatış sırasındaki tıbbi malzeme, ilaç, tetkiklere ilişkin sağlık giderlerinizi limitleriniz dahilinde karşılayabilirsiniz. Üstelik bu teminatınız tüm Türkiye genelinde geçerlidir.

• Ambulans Hizmeti ile acil durumlarda destek yanınızda. Bu hizmetten hayati tehlike gösteren acil durumlarda, yerinde müdahale ve/veya en yakın Sağlık Kurumu'na nakil işlemleriniz için 0850 399 99 99 no'lu Allianz Müşteri Hizmetleri'ni arayarak faydalanabilirsiniz.
    • Dr. Allianz Sağlık Danışmanlığı hizmeti ile deneyimli doktor ve hemşirelerden oluşan kadrosu ile 7/24 hizmet veren sağlık danışma hattına erişme imkanınız olur. Bu hizmetten sesli, yazılı ve görüntülü olarak faydalanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında sunulan sadece tıbbi danışmanlık hizmetidir, ilaç yazma ve teşhiş koyma gibi işlemler yapılmaz.
    • Doktor Görüşme teminatı ile Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,  Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıklar, Göz Hastalıkları, Dermatoloji (cildiye) ve Genel Cerrahi alanlarından hizmet almak istediğiniz alanı seçerek dilediğiniz branştan randevu alarak sağlık danışmanlığından limitleriniz dahilinde faydalanabilirsiniz.
    • Sağlığa Destek Hizmetleri ile diyetisyen ve psikolojik destek hizmetlerinden limitleriniz dahilinde yararlanabilirsiniz.
    • Dijital sağlık partneriniz Vivy’i hem poliçenizdeki teminatlardan faydalanmak hem de sağlığınızı takip etmeye yardımcı olacak özelliklerini kolayca kullanmak ve size özel içeriklerden yararlanmak için hemen indirin.

ACİL DURUM TANIMI

Yatark Tedavi Teminatları Yuriçi Anlaşmalı Kurum (AK) Yurtiçi Anlaşma Harici Kurum (AHK)
      Brüt Limit (TL) Ödeme Oranı (%) Brüt Limit (TL) Ödeme Oranı (%)
    Acil Durumlar Teminatı 10.000 100 10.000 100
    Ameliyat 10.000 100 10.000 100
    Ameliyatsız Tedavi 10.000 100 10.000 100
    Küçük Cerrahi 10.000 100 10.000 100
    Tıbbi Gözlem ve Tedavi 10.000 100 10.000 100
    Ambulans 10.000 100 Geçersiz -

Teminat Limitleri

Uzaktan Sağlık ve Destek Hizmetleri Limit Ödeme Oranı (%)
    Dr Allianz Sağlık Danışmanlığı  Limitsiz 100
    Muayene ve Destek Hizmetleri 3 adet 100
    Doktor Görüşme 3 adet 100
    Sağlığa Destek Hizmetleri 3 adet 100
    DJ_Alper tarafından 23/Kas/23 15:36 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

Konudan bağımsız tamamlayıcı sağlık sigortam bitti, hatunla beraber düşünüyoruz tahmini fiyatları nedir hocam. Daha önce allianzdan yararlanmıştık.

profesyonel kahveci?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    PlayForFree bunu yazdı

Konudan bağımsız tamamlayıcı sağlık sigortam bitti, hatunla beraber düşünüyoruz tahmini fiyatları nedir hocam. Daha önce allianzdan yararlanmıştık.

pm ordan wp a gel hocam

yarın ilgilenirim seninle

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    •  
    • 1-Doktor Görüşme teminatı ile Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,  Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıklar, Göz Hastalıkları, Dermatoloji (cildiye) ve Genel Cerrahi alanlarından hizmet almak istediğiniz alanı seçerek dilediğiniz branştan randevu alarak sağlık danışmanlığından limitleriniz dahilinde faydalanabilirsiniz.
    • 2-Sağlığa Destek Hizmetleri ile diyetisyen ve psikolojik destek hizmetlerinden limitleriniz dahilinde yararlanabilirsiniz.

Hocam fırsat için sağolasın. Şimdi sorularım var.

1-Oğlumun yumurtalıklarından ameliyat olması lazım ameliyat tarihi bile vermiyor devlet. Bu sigorta kapsamında yaptırabilir miyim ? 

2-Oğlumun Diyetisyen'e de gitmesi lazım. Sigorta ile bunu kullandırabilir miyim ?

3-Kemdim psikiyatriye gidiyorum. Psikolog görüşmesi yapmamı tavsiye ettti. Sigorta işe yarar mı burda ?

Kardeşim ve ben motorsiklet sürüyoruz böyle bir sigortaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Konu falan açmasan hiç ilgilendiğim şeyler değil hocam. Sorularım saçma olabilir cahilliğimi affet.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    erdiburak bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    •  
    • 1-Doktor Görüşme teminatı ile Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,  Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıklar, Göz Hastalıkları, Dermatoloji (cildiye) ve Genel Cerrahi alanlarından hizmet almak istediğiniz alanı seçerek dilediğiniz branştan randevu alarak sağlık danışmanlığından limitleriniz dahilinde faydalanabilirsiniz.
    • 2-Sağlığa Destek Hizmetleri ile diyetisyen ve psikolojik destek hizmetlerinden limitleriniz dahilinde yararlanabilirsiniz.

Hocam fırsat için sağolasın. Şimdi sorularım var.

1-Oğlumun yumurtalıklarından ameliyat olması lazım ameliyat tarihi bile vermiyor devlet. Bu sigorta kapsamında yaptırabilir miyim ? 

2-Oğlumun Diyetisyen'e de gitmesi lazım. Sigorta ile bunu kullandırabilir miyim ?

3-Kemdim psikiyatriye gidiyorum. Psikolog görüşmesi yapmamı tavsiye ettti. Sigorta işe yarar mı burda ?

Kardeşim ve ben motorsiklet sürüyoruz böyle bir sigortaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Konu falan açmasan hiç ilgilendiğim şeyler değil hocam. Sorularım saçma olabilir cahilliğimi affet.

1. bu acil durum sigortası yukarıdaki durumlarda geçerli ek olarak başka özel bir sağlık sigortası olsada yine yaptıramazsın tanı konulmuş

2. bu hizmet telefonla dijital verilen hizmet

3. telefonda destek sağlanır oda sanırım 1 defa

aktif motosiklet kullanıcısı isen bu poliçe tam sana göre hastane sınırın yok sadece limit 10 bin

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    erdiburak bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    •  
    •  

1. bu acil durum sigortası yukarıdaki durumlarda geçerli ek olarak başka özel bir sağlık sigortası olsada yine yaptıramazsın tanı konulmuş

2. bu hizmet telefonla dijital verilen hizmet

3. telefonda destek sağlanır oda sanırım 1 defa

aktif motosiklet kullanıcısı isen bu poliçe tam sana göre hastane sınırın yok sadece limit 10 bin

Bilgilendirme için sağol hocam. Yarın kardeşim ile yaptıralım. Pm atarım sana.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

SGK var hocam 

Belki yılbaşından sonra SGK çıkışı yapabilirim

Tam olarak ne işimize yarayacak

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    C-force bunu yazdı

SGK var hocam 

Belki yılbaşından sonra SGK çıkışı yapabilirim

Tam olarak ne işimize yarayacak

yukarıdaki acil durum hastalıklarında geçerli

ek olarak 7/24 doktor hizmeti var (telefon veya online)

yani bu bir tamamlayıcı sağlık veya özel sağlık poliçesi değil ölümcül durumlarda geçerli bir poliçe 
    tamamlayıcıda sgk şartı var ama bunda yok

DJ_Alper tarafından 23/Kas/23 09:52 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

Hocam 2 aylık yeğenim oldu bunun için bana bilgi verebilir misin?

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Serkan pm attım aradım açmadın kart numarasınıda yazimi 

Yav he he
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    mugen bunu yazdı

Hocam 2 aylık yeğenim oldu bunun için bana bilgi verebilir misin?

hocam pm ile telefonunu at arayıp bilgi vereyim

Toplam Hit: 1148 Toplam Mesaj: 16
dijital doktor