Kör Nokta Aynası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Gencler ford courierdan, opel combo ya gectim ancak ayna isi canimi cok sikiyor

Fordda ben daha bi kere one kaykilip aynadan bakmadim

Comboda on cama kadarda gelsem gene sagdaki arac gozukmuyor

Ayna tam bir hayal kiriligi oldu

Nette gördüğüm yuvarlak ufak seyler cok dandik, 2 li olan lastigide gosterdigini iddia edenler dandik

Sizin kullanip onerdiginiz kaliteli aynalar varmi, tesekkurler

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

https://prnt.sc/1vvws1e

bundan kullanıyorum ben. açısı vb iyi ama sık sık oynuyor düzeltmem gerekiyor sürekli.sabitlerinden almadım düzgün monte edeyim diye bir miktar pişman oldum aslında

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

aynasız çözüm söyleyebilirim hocam.

1. Çok sert şerit değiştirme.

2. Değiştirmek zorunda kaldığında omuz üstünden kafanı çevirip arka tarafa bak. 

Ben c4 kullanıyorum gayet geniş gösteriyor aynalar ama yine de sert şerit değiştireceğimde omuz üstünden bakıyorum. Özellikle ankaranın sikko yollarında hayat kurtarıyor resmen. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

bundan kullanıyorum ben. açısı vb iyi ama sık sık oynuyor düzeltmem gerekiyor sürekli.sabitlerinden almadım düzgün monte edeyim diye bir miktar pişman oldum aslında

bim'den aldım ben de, park ederken falan da çok iş görüyor. ben bayağı artısını gördüm, benim malzemede sürekli düzeltmen gerekmiyor. malın teki gelir elini kolunu çarparsa sadece o da normal :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

fiorinoda da öyle hocam geçen gün sağdaki passatın üzerine çıkıyodum adam farketmese. arabanın anahtarını bırakıp devam ederdim heralde.

olmazsa aynanın üzerine ek bi ayna koyacam kamyoncular gibi.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

aynasız çözüm söyleyebilirim hocam.

1. Çok sert şerit değiştirme.

2. Değiştirmek zorunda kaldığında omuz üstünden kafanı çevirip arka tarafa bak. 

Ben c4 kullanıyorum gayet geniş gösteriyor aynalar ama yine de sert şerit değiştireceğimde omuz üstünden bakıyorum. Özellikle ankaranın sikko yollarında hayat kurtarıyor resmen. 

motosiklet sürücüleri olarak biz ona can kurtaran bakışı diyoruz :)

şerit değiştirmeden önce omuz üzerinden bakılır ve kafa geriye gelirken dikiz aynasına bakarak devam edilir ve şerit değiştirilir. :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Ben sürekli farklı araç kullanıyorum sağa geçerken kendi şeridimde hızlanıp sağ şeridi işgal edetmiş gibi ince ince geçiyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

bim'den aldım ben de, park ederken falan da çok iş görüyor. ben bayağı artısını gördüm, benim malzemede sürekli düzeltmen gerekmiyor. malın teki gelir elini kolunu çarparsa sadece o da normal :D

parkta çok faydalı aynen hocam. kaldırıma sıfır yanaşıyorum. benimki oynarlı ondan olabilir. ayna bi top gibi bişeyin üstüne o top da yapışan yerdeki yuvasında. hafif bastırınca hemen oynuyor. uzun yolda rüzgarda bile hafif hafif oynuyor.

sürücü kursu arabalarındaki gibi minik ek ayna almayı düşünüyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Belirtmedim arac panelvan :) omuz momuz bakamam cam yok hic bi yerde :) Bana ayna icine degilde ayna yanina ustune altina takilan ve takmis birinden oneri lazim :)

DestinatioN tarafından 13/Eki/21 23:04 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

Belirtmedim arac panelvan :) omuz momuz bakamam cam yok hic bi yerde :) Bana ayna icine degilde ayna yanina ustune altina takilan ve takmis birinden oneri lazim :)

sürücü kurslarının araçlarında binbir türlü ayna var. o araçlardan görünce sorabilirisin bence. onlardaki aradığın özelliklere sahip aynalardan kanımca.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meraclitus
    Meraclitus's avatar
    Erkek

Sürücü kursu eğitmen aynası diye arat  N11 'de çeşitli modellerde var hocam

Toplam Hit: 1449 Toplam Mesaj: 12
ayna