Kpss

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

çalışabileceğimiz sağlam kaynak bilen var mı müridler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi

ithiyaç pegem ve yargı yayınları

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Amınakoduğum sınavını tam zorlaştırcak zamanı buldular. Konular iyice zorlaştı, osmanlıda çıkan soru sayısı 3-4 iken şimdi 9-10 oluyor. İnkılaplardan biraz nefes alıyoduk şimdi o da gitti daha çok Atatürk dönemine dair olacak. Diğer yandan sözel mantık getirdiler 3 soru kafadan o. Bazı sözel mantıklar basit olsa da, olasılık üzerine olanlar harbi adamı mahvediyor. 

Zorlaştırın he daha da zorlaştırın. Vallahi dershane falan gaza gelip gittim ama benim de ümidim kalmadı..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

arkadaşlar çoğu zaman hobi olarak da olsa 2008den beri girerim kpss yds ales vs..

sözel mantık gözünüzü korkutmasın 3 soru toplamda 3 dk sürmez. iş tablo oluşturmakta. Allah yardımcınız olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar son durum nedir valla evde bi ton deneme var çözme istegi bile gelmiyor içimden ne yapacaz böyle zaten adam akıllıda bi ders çalışamadık son 20 gün kaldı valla.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi

sınav günü yaklaştıkça stres artıyor bildiklerimi unutuyorum hissi başladı sadece deneme çözmem gerekirken genel tekrarlara ugraşıyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    nsy bunu yazdı

sınav günü yaklaştıkça stres artıyor bildiklerimi unutuyorum hissi başladı sadece deneme çözmem gerekirken genel tekrarlara ugraşıyorum

Tekrarla ugrasirsan vakit kaybedersin. Deneme çöz. O hissi ciddiye alma. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi
    livane bunu yazdı
    nsy bunu yazdı

Tekrarla ugrasirsan vakit kaybedersin. Deneme çöz. O hissi ciddiye alma. 

öneriniz için teşekkür ederim.deneme çözmeye çalışacagım elimden geldigi kadar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Tek bir tavsiyem var, Türkçe çözün matematiğe geçmeden hızlıca genel kültürü halledin ve matematiğe olabildiğince fazla zaman ayırmaya çalışın. En yüksek puan bu şekilde geliyor.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi
    mfatihbodur bunu yazdı

Tek bir tavsiyem var, Türkçe çözün matematiğe geçmeden hızlıca genel kültürü halledin ve matematiğe olabildiğince fazla zaman ayırmaya çalışın. En yüksek puan bu şekilde geliyor.

yine zaman yetmiyor herne yaparsam yapayım olmuyor mutlaka bakamadıgım sorular kalıyor .

Toplam Hit: 11979 Toplam Mesaj: 116