Kredi Çekme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

krediler hakkında bilgisi olan arkadaş var mı?araba alacam  200 bin nakit ihtiyacım var maasım 10 bin. arabayı emekli annem üzerine alacağım için geliri 2100 taşıt kredisi kullanamıyorum  . 24 yada 36 ay vade ile para bulmam gerekiyor.  aylık 10 bin olacak şekilde nasıl para bulabilirim.  ihtiyac kredisi 100 000 bin üzerine 24 ay vadeyle  vermiyorlar . sormak istediğim bildiğiniz maliyeti çok olmayacak şekilde bir yöntem var mı. 2 farklı bankadan 100 000 kullansam verirlermi. 24 ay 11 bin oluyor . bankalar bu duruma sıkıntı çıkarırlar mı .kredi notum 1790 çıktı 

emekli annem üzerine 24 ay ile 100 000 bin çekebilirsem o bile yeter bana 

zorbaa tarafından 26/Kas/22 20:14 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Şuan en düşük geri ödeme 

200.000 TL için ayda 7K toplamda 340.000 TL ile akbankta tabiki bu hergün değişebiliyor maaş bankadan daha iyi kredi çekebiliyorsun bazen.

Aylık 10K ödeyebiliyorsan en iyi teklif albaraka bank aylık 1.89 faiz ile 

200.000 TL ye 262.000 TL geri ödemeli 24 ay vadeli

https://www.hangikredi.com/kredi/tasit-kredisi/sorgulama/48-ay-200000-tl-kredi

ikinci el araç kredisi çekeceksin

eğer limitin yetmez ise

100k kendin 100k annen adına çek

PanxeR tarafından 27/Kas/22 00:14 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek

Taşıt çekemiyorum. Teşekkürler hocam bakayım biraz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam eskiden farklı bankalardan kredi çekmek kolaydı, ancak şu anda bankalar nerde ne kadar kredi çekmişsin görebiliyorlar, o yüzden iki farklı banka o şekilde kredi vermez diye düşünüyorum.

kredi kartı limitini bile arttırmak istediğimde diğer banka limitini düşür diye uyarıyor.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Krediden falan çok anlayan biri değilim. Geçen bir banka aradı. 50 k kredi 24 ay vade 62 toplam geri ödeme dedi. 

Uygun bir teklif mi diye düşündüm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Krediden falan çok anlayan biri değilim. Geçen bir banka aradı. 50 k kredi 24 ay vade 62 toplam geri ödeme dedi. 

hangi banka o 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zorbaa
    zorbaa's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Çok uygun bence. Yapıştır affetme

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Ufak tefek kredileri elinize ayağınıza dolaştırmayın potansiyelinize göre olabilecek kredileri diyeceğim.o şekil bir zaman 2018 öncesine kadar diyebilirim şimdi intihar demek bankaya bana kredi ver diyorum işte skorum geçmişim vs olmaz yeterli değil diyor 10 yıl önce rahat çektiğin ev taşıt vs o rakamları bile şimdi vermiyor. Neymiş piyasa riskleri olabilitesi yüksek rakamlar çıkarıyor diyor kendileri.sakız parası verin desen o da komedi içerecek.tanrı yardımcın olsun.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

%1,44 gibi bir faize denk geliyor. hangi banka veriyorsa biz de gidip alalım hocam?

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

%1,44 gibi bir faize denk geliyor. hangi banka veriyorsa biz de gidip alalım hocam?

https://www.enuygun.com/kredi/ihtiyac/karsilastir/24-ay-vade-ile-50000-tl/?es=0

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

suan ödeyebileceğimi bilsem daha fazla kredi çekerim net :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
Toplam Hit: 3123 Toplam Mesaj: 21
kredi kredi