Kredi Karti Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

garanti shop fly platinum. her ay 1k civarı market alışverişim beleşe geliyor

ne kadarlık harcama yapıyosun aylık

bende axsess var memmun degilim. maximiles kullanacagım axses i kapatıp.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

En çok kazandıran kartlar belli. Axess, Bonus ve World ama bunlarda kart aidatı olarak sağlam öpüyorlar kazandırdıklarının önemli bir bölümünü tekrar geri alıyorlar.

4 yıldır haşırdatıcı bi meblağ istiyorlar, genelde kampanya dahilinde yatırdığım aidatı bonus olarak geri veriyorlar, vermediği zaman borcumu kapatıyorum kartı da kapatıyorum diye restleşiyorum ertesi gün kampanya tanımlandı diye arıyorlar. Aklınızda bulunsun.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

gold black ne varsa kapattırdım.

world eko kullanıyorum kafam rahat.

ama yinede kart aidatı filan ggeçiriyorlarmı bilmiyorum. eskisi gibi takip etmiyorum.

hepsi aynı ibneliği yapıyorlar bir şekilde o parayı alıyorlar hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

pazar yerinde dükkan açan esnaflar ticari kart alabiliyor mu?

bunun artıları ve eksileri nelerdir?

hangi kartı önerirsiniz?

LynXMaSTeR tarafından 02/Eyl/23 02:22 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Akbank free kullanıyorum 10 yıldır.

Memnunum aidat yok limiti yüksek.

Ama temassız özelliği yok. 

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    viperstrike
    viperstrike's avatar
    Erkek

Maximiles Black. Aidatını en az iki kere çıkardı. Millerle bilet alabiliyorsun. Ayrıca havalimanında da avantajları var.

Tango 1 Never Die
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

25-30 civarı geliyor. bonusflaş uygulamasıyla her ayın başında kampanyaları takip ediyorum tek butona basıyosun zaten, yakıt, seyahat, okul, yurtdisi harcama gibi kampanyalar var ay sonu ekstra miller geliyor. özellikle yakıtta aldım bayağı mil. macro migrosta kullanıyorum cok sık seyahat etmediğim için. 

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    samato bunu yazdı

aidatsız kullanıyorum kafam rahat.

Taksit vs durumları nasıl ?

Standart. Faizini ödeyince 12 taksite kadar yapıyor. Anlaşmalı yerlerde vade farksız da oluyor. Hiçbir ekstrasi yok. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    userneyime bunu yazdı
    insidae bunu yazdı

25-30 civarı geliyor. bonusflaş uygulamasıyla her ayın başında kampanyaları takip ediyorum tek butona basıyosun zaten, yakıt, seyahat, okul, yurtdisi harcama gibi kampanyalar var ay sonu ekstra miller geliyor. özellikle yakıtta aldım bayağı mil. macro migrosta kullanıyorum cok sık seyahat etmediğim için. 

üstad sizin ki Shop&Fly Platinum Mastercard/VISA olan kart mı? Ben sık sık seyahat yapıyorum. Bu karttan tüm alışverişlerde (gıda, market, yapı inşaat, yakıt) mil puan kazanılıyor mu? Bendeki olan garanti ve akbankın ticari kartları var en sık kullandıklarım. Diğerlerini pek kullanmıyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Taksit için vakifbank express kart ve enpara kredi kartı iyidir. Haricinde denizbank a bulaşma derim. Halkbank dan da bir tane al dursun. En azından ilk alışverişte düşük meblağa puan kazanırsın. Paralı kartlara pek heveslenme çünkü şans işi. Kartımı kapatın diye restleşince bazılarının kartını direk kapatıp 500 tl ye kadar ücret yansıtıyor.

Hayırlısı...
Toplam Hit: 2296 Toplam Mesaj: 29
kredi karti