folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kuantum Çekim Yasası Ve Hayatınızda Değişenler

Kuantum Çekim Yasası Ve Hayatınızda Değişenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu başlık altında kuantum ile tanıştıktan sonra hayatınızda neler değiştiğini paylaşalım.

[Kuantum ile ilgili bilgisi olan yada olmayan arkadaşlar, burası tecrübe paylaşma başlığıdır.Geyik yapmayınız ]

2004 yılında kuantum ile ilgili kitaplar okumaya başladım.Başlangıçta ciddiye almadım.Öle şey olurmu hiç dedim.Ama oluyormuş.Sonradan öğrendim.

Okuduğum kitapların küçük şeylerle başlayın önerisine kulak verdim ve o zamandan sonra olanlar oldu.

İlk olarak çalıştığım şirketin arabalarına park çözümü bulmak ile işe başladım.Saçma gelebilir size ama olan net olarak bu: 

Çalışmakta olduğum şirketin arabaları özellikle sabah saatlerinde park yeri bulmak neredeyse imkansızdır.Çok şanslı olmak lazım.Beşitaştaydı ofis.

Bizim şöförlerden yusuf abi ile konuyu paylaştım.Birkaç deneme yapmasını istedim ve bende denedim.

Sabah evden işe doğru yola çıktığımızda içimden şöyle dedim: Ofisin önüne ulaştığımızda, yan taraftaki mağazanın önünde 1 araçlık boş yer bizi bekliyor olacak ! Buna inandım.içim rahat bir şekilde gittik.Ve tamda düşündüğüm gibi tam istediğim yerde park yeri vardı.Bunu yusuf abi o zamandan bu yana kullanıyor.(Hava alanında, ofis yakınlarında, evinin yakınlarında, heryerde ) 1 kez bile boş çıktığı olmadı bu işin.Ama gerçekten inanmak gerekiyor.Şüphe edince boş çıkıyor..

2. olay şu:

Sabah ofise giderken içimden "Ofise gidince masamda bir türk kahvesi olsa çok ii olur" diye düşündüm.Sonra bunda çekim yasasını kullanmaya karar verdim.Ve yanımdaki şöföre "Abi biliyormusun birazdan ofise vardığımızda masamda türk kahvesi beni bekliyor olacak" dedim.O bi anlam veremedi bu olaya.Gittiğimizde masada kahve falan yoktu.Ulan dedim bu fos çıktı yada ben hata yaptım.Ama öle olmadı.

Ofisin çay-yemek işlerine bakan ablamız elinde 1 türk kahvesi ile geldi masama bıraktı.Bu senin kısmetin dedi.Yaa kendime aşırı bir özgüvenim oldu.Bizim şöförde şaştı bu işe.

Buraya kadar tesadüf, normal bişey gibi görünsede o günü takip eden 4-5 senedir benzer şeyler olmakta.Her sabah içimden neyi geçirsem ve istesem oluyor.Şüphe etsem, hadi canım desem olmuyor.

Sadece ofis değil, eve giderken, birisi ile buluşurken, iş görüşmeleri sırasında vs.. her an olabilen birşey bu.

2004 te çalıştığım şirkette basit bir operasyon elemanıydım.Bu çekim yasasının küçük şeylerini denemeye başladıktan ve başarılı olduğumu gördükçe kendime olan özgüvenim arttı.Ve artık hayatımı değiştirmeye karar verdim.Artık çalıştığım sektörde müdür olabileceğimi düşündüm.

Artık her geçen gün ilk iş bulunduğum duruma şükretmek ve Allah ın bana vereceklerine teşekkür ederek geçti.Amacıma yönelik çalışmaya başladım.Hedef belli.Her gün zaten müdür olduğumu düşündüm.Ve öyle davranmaya başladım (Havalı değil yalnış anlaşılmasın.Sadece yaptığım işleri o pozisyona göre ayarlamaktan ve bir müdürün şirkete yapması gerekenlerden bahsediyorum )

Sonra ne mi oldu ? -1 sene sonrasında müdür yardımcısı oldum.Bulunduğum departmanın işlerini tek başıma halledebileceğimi de gördüler.Onun üzerinden 1 yıl bile geçmeden müdür oldum.Halen de müdürlük yapıyorum.Şimdi genel müdürlüğe yükseldim.Tabi arada farklı şirketlere girdiğim oldu.Şuan başka bir şirketteyim.

Sıradaki uygulamaya koyduğum şey ise Kendi işyerimi açarak başarıyı yakalamaktır.Detaylarını anlatmayayım.Hem süprizi kaçar hemde nazar değebilir =)

Tavsiyem : Önce şükredin.Sonra isteyin.İsteğinize artık sahip olduğunuzu düşünün.Yine şükredin.Zaman sınırlaması koymayın.Sonuç kaçınılmaz başarıdır.

Eğer acaba olurmu? hiç olurmu ? saçama ama biz bir deneyip saçma olduğunu tescil edelim bigi düşüncelere kapılırsanız, işin inanç kısmını es geçmiş olursunuz.Başarısız olursunuz...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

çekim yasasına bende inanırım pozitif düşüncenin hayatına pozitif katkıları oluyor

dipnot: iddaa'da bir boka yaramıyor o kadar kupon yapıyorum hep 3-5 kuruştan fazlasını kazanamadım

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

diğer konuda yazdığımı yazam bakalım

la inanmayacaksınız hep istediğim gibi akustik gitar vardı bu zuhal müziğin sitesine girer sürekli resimlerine bakardım bu gitarı fark etmeden 1 hafta kadar öncede bu belgeseli izlemiştim :D amk ne olacakki dedim harbiden istedim amcam denizci seferden döndüğünde çantasıyla beraber aynı gitarı getirdi. böyle şeylere inanmam saçma gelir dini inancımda yoktur bu akustikten amcamın ne haber olacak amk? :S oldu ne diyim :S

"bea"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    bi denemek lazım. ama ben dayanamaz içimden acaba olurmu diye şüphe ederim her seferinde :)

Ses Etme Hallederiz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

musty28 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bi denemek lazım. ama ben dayanamaz içimden acaba olurmu diye şüphe ederim her seferinde :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

http://www.uzmantv.com/nasil-kuantum-sicramasi-yapariz

hocam kuantum nedir en ufak bir bilgim yoktu koonuyu açtın sayende öğrendim yukarıda verdiğim link kuantum sıçramasından söz ediyor hocam herşey tamamda şu kuantum mantığı kafamı karıştırdı

normalde birşeyi isteriz ona olumlu bakarız beynimizdeki atomlar o yönde çalışırlar ve istediğimiz şeyi elde ederiz die bir mantık gibi birşey yanlış öğrenmedim değil mi? soruma gelirsek hocam peki birşey istediğimizde bu onun olmasına nasıl etki edebilir ki hakikaten de ilginç

mesela ben diyelim ki üniversiteyi kazanmayı istiyorum... ee hocam üniversiteyi kazanmak istedim die onu kazanmam gerekmiyor ki yada bunun mantığı tam olarak nedir... birşeyi istedik die olması ilginç olmazmı sizcede. ( bunların hepside tesadüften ibaret olmasın )

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreamth
    dreamth's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı:

[Kuantum ile ilgili bilgisi olan yada olmayan arkadaşlar, burası tecrübe paylaşma başlığıdır.Geyik yapmayınız ]

Tezini çürüttüm :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

hayatta herkes birşeyler ister. okuldaki çocukların hepsi sınıfı geçmek ister, stadyumdaki taraftar maçı kazanmak ister, fakir adam her zaman zenginlik hayalleri kurar. bir çekim yasası var, ve bu yasayı çözdüğünü iddia eden onlarca kişisel gelişim kitabı var. halbuki kimsenin tam manasıyla çekim yasasını çözdüğü yok. aynı senin gibi. yaşadıkların bir şekilde malum olmuş; ama bunun gerçekleşme nedenini sadece istemene veya amaca odaklanmaya bağlayamazsın. eğer bağlarsan biri çıkıp sorar. hadi tüm hayatını bu çekim yasasıyla yeniden kur. 1 hafta sonra ferrari, 2 hafta sonra denizde bir villa al.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

http://www.uzmantv.com/nasil-kuantum-sicramasi-yapariz

hocam kuantum nedir en ufak bir bilgim yoktu koonuyu açtın sayende öğrendim yukarıda verdiğim link kuantum sıçramasından söz ediyor hocam herşey tamamda şu kuantum mantığı kafamı karıştırdı

normalde birşeyi isteriz ona olumlu bakarız beynimizdeki atomlar o yönde çalışırlar ve istediğimiz şeyi elde ederiz die bir mantık gibi birşey yanlış öğrenmedim değil mi? soruma gelirsek hocam peki birşey istediğimizde bu onun olmasına nasıl etki edebilir ki hakikaten de ilginç

mesela ben diyelim ki üniversiteyi kazanmayı istiyorum... ee hocam üniversiteyi kazanmak istedim die onu kazanmam gerekmiyor ki yada bunun mantığı tam olarak nedir... birşeyi istedik die olması ilginç olmazmı sizcede. ( bunların hepside tesadüften ibaret olmasın )

La karıyı dinledim götümle güldüm diyor ki

korktuğunuzda vucut atomalrınız uyarılır ve orbital atlar ve bu korkudan en dişe duyduğunuz şeyleri orbital atlayan elektronlar geri döndüğünde oldurur

bu ne lan ? elektronlar orbital atlayıp geri döndüğünde endişe duyduğun şeyi nasıl olduruyor ? :D

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

hayatta herkes birşeyler ister. okuldaki çocukların hepsi sınıfı geçmek ister, stadyumdaki taraftar maçı kazanmak ister, fakir adam her zaman zenginlik hayalleri kurar. bir çekim yasası var, ve bu yasayı çözdüğünü iddia eden onlarca kişisel gelişim kitabı var. halbuki kimsenin tam manasıyla çekim yasasını çözdüğü yok. aynı senin gibi. yaşadıkların bir şekilde malum olmuş; ama bunun gerçekleşme nedenini sadece istemene veya amaca odaklanmaya bağlayamazsın. eğer bağlarsan biri çıkıp sorar. hadi tüm hayatını bu çekim yasasıyla yeniden kur. 1 hafta sonra ferrari, 2 hafta sonra denizde bir villa al.

Hocam istemek tek başına birşey ifade etmiyor zaten.

İsteyeceksin ki onun üzerinde çalışacaksın.

Şükredeceksin ki farkında olacaksın herşeyin.

İnanacaksın ki elde edesin..

Edit: + 

Zaman sınırlaması diye bir olay yok.Kuantum zaman ile ilgili birşey değildir.

Şimdi sen bana açıkla bakalım her istediğimde nasıl oluyor da park yeri tam da istediğim yerde oluyor ? 

Yada her içimden geçirdiğimde nasıl oluyor da kahvem hazır oluyor ?

Inançlı insanlar kuantum u doğrular !

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Bunlar genelde,kuantum teknolojisi ilgili gerekli çalışmaların yapılabilmesi için kamuoyu oluşturmak adına söylenegelen şeyler.Kısaca işin magazinel tarafı.Malum geniş kitleler filozof değildir.

Bilmeyenler için en kısa özeti ise kuantum,atom altı parçacık fiziğini inceler.

Toplam Hit: 15815 Toplam Mesaj: 66