KYK Kredi Burs Başvuru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Başvuran var mı, bankkart gelen var mı?

Ben lisans üstü için başvurdum ama edevlete girince belge numarası alamıyorum. Sadece bu kişinin 21/22 yılında kredi burs başvurusu vardır diyor. Bankkart sorgulama yapınca hata veriyor. Bazı kişilere kart gelmiş bazılarına gelmemiş. Bankaya soracağım gün içinde.

https://www.bankkart.com.tr/basvurular-ve-islemler/basvuru-sorgulama

Merak ettiğin bir diğer konu; Lisansa ait kredi borcum var ve vergi dairesine verdiler ama şuanlık bir uyarı gelmedi bana. Lisansüstüne başladığım için bu borcu ertelerler mi? Vergi dairesine vermişler ama bilemedim. 

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Ben lisans üstü için başvurdum ama edevlete girince belge numarası alamıyorum. Sadece bu kişinin 21/22 yılında kredi burs başvurusu vardır diyor. Bankkart sorgulama yapınca hata veriyor. Bazı kişilere kart gelmiş bazılarına gelmemiş. Bankaya soracağım gün içinde.

Merak ettiğin bir diğer konu; Lisansa ait kredi borcum var ve vergi dairesine verdiler ama şuanlık bir uyarı gelmedi bana. Lisansüstüne başladığım için bu borcu ertelerler mi? Vergi dairesine vermişler ama bilemedim. 

Borcu ertelemiyor haciz yolluyor ibneler. Bende yl yapıyorum geçen sene antlaşma yoluna gittim

Ne Mutlu Türk Doğana..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Bi insanın ne kadar trilyonları olsa da kyk borcu varsa fakirdir dertlidir. Kyksını ödeyenin donu yoksa bile rahattır ancak o kişiler " yaşımızın yetmediği yerde yaşantımız yeter diyebilir" 

Ben ödedim de o yüzden bu kadar havalıyım :D

Hem de neyle :)platinle ödedim gümüşle çalıştım ilk önce 3le çarpışını yakalayamadım platinin ikiyle çarpışyla ödedim tabi devlet babanın da yardımıyla yapılandırmasıyla. Kimse bana katılmıycak ama ciddi şeyler ciddi şeylerle ödenir hayatta criptoyla filan ödemeye kalkışmazdım bigün fırlar bigün çakılır. Sonra geçen gün zenginken haciz memurunu görüp donum yok videosunu çekersin:) maden her zaman kazandırır.

Ama sorun bakıyım benim şimdi donum var mı yok:)

Ama zengin arkadaşımın kyk borcu var onun yanında baktım eziliyorum şak kyk yı ödedim diyip bi havalar :D

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    Baturay_Turkmen bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı

Borcu ertelemiyor haciz yolluyor ibneler. Bende yl yapıyorum geçen sene antlaşma yoluna gittim

Nasıl ertelemediler onu anlamadım. Galiba okul bittikten 2 sene sonra yl yapmazsan mı ne oluyor, yönetmeliklerinde öyle yazıyordu ama bu nasıl olyuor bilmiyorum.

Atıyorum ilk 4 sene kyk aldın ancak okulu 7 senede bitirdin yani 2 yılı geçti ama hiç zaman kaybı olmadan yl'ye başladın bunu kapsıyor mu mesela.

@yustang hayırlı olsun hocam :)

ride or die..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Bugün açıklanmış bana da kredi çıkmış, çok merak ediyorum hangi aqp çocuklarına çıkıyor bu burslar. Neyse 30k ya imzaladık umarım göte girmez.

ride or die..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı

Bugün açıklanmış bana da kredi çıkmış, çok merak ediyorum hangi aqp çocuklarına çıkıyor bu burslar. Neyse 30k ya imzaladık umarım göte girmez.

bence aldığını koy altına koy altına sürekli paraya ihtiyacın varsa %10 koy her ay. sonra bi yapılandırma(tam 5 senelik faiz silindi 300 tl gibi fark ödedim) yakala peşin öde faizsiz. ben öyle yaptım tabi altına değil ayıptır söylemesi lahmacuna koydum sefam olsun:)

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı

bence aldığını koy altına koy altına sürekli paraya ihtiyacın varsa %10 koy her ay. sonra bi yapılandırma(tam 5 senelik faiz silindi 300 tl gibi fark ödedim) yakala peşin öde faizsiz. ben öyle yaptım tabi altına değil ayıptır söylemesi lahmacuna koydum sefam olsun:)

Hocam şu piyasada lahmacun bile kazandırıyor :) ben de öyle yapmayı planlıyorum. 3 ay birden verecekler. boru gibi borcum var bankalara ama küçük bi yatırım iyi gelebilir. Geldiği gibi dolara mı yatırsam altın mı daha çok kazanırım bilemedim. Gerçi 15 den dolar alsam 16 ya çıksa, ki millet çok artacak diyor, 260 lira kazanıyorum ahaha. 

ride or die..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    yustang bunu yazdı
    banneduser bunu yazdı

Hocam şu piyasada lahmacun bile kazandırıyor :) ben de öyle yapmayı planlıyorum. 3 ay birden verecekler. boru gibi borcum var bankalara ama küçük bi yatırım iyi gelebilir. Geldiği gibi dolara mı yatırsam altın mı daha çok kazanırım bilemedim. Gerçi 15 den dolar alsam 16 ya çıksa, ki millet çok artacak diyor, 260 lira kazanıyorum ahaha. 

bana çıkıyor 

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    zengo bunu yazdı

bana çıkıyor 

hayırlı olsun hocam, çok ezme nerden baksan çooook büyük para .p

ride or die..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2012 de aldığım krediyi hala ödüyorum , imkanı olan hiç başvurup almasın şu borcu

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

2012 de aldığım krediyi hala ödüyorum , imkanı olan hiç başvurup almasın şu borcu

keşke olsa be hocam. Düze çıkarsam 1 seneye iptal ederim de şu ara buna mecbur bıraktılar.

ride or die..
Toplam Hit: 1245 Toplam Mesaj: 15
kyk kredi