Laptop Kutusu (Önemli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    bladex38 bunu yazdı

hocam kutu içeriği tam olsun kutuyu istemezler merak etme ama içerisinden çıkan mouse şarj aleti vs vs herşeyi istiyorlar. daha önce vatandaydım sıkıntı olmaz ;)

30 günlük ürün iade onayını vatan verdiyse kutuyuda isterler. eğer firma iade onayı verdiyse kutu sorun olmaz.

akşam bakalım hocam

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Belim ki ne akşam bakayım asus ama modelini hatırlamıyotum işne yararsa karşı ödemeli yollarım istanbul ana dolu yakasındaisen elden alabilirsin

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Hocam ben casper'ı kutusuz gönderdim garantiye hiç sorun etmediler 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    selo-g bunu yazdı
    sancaks bunu yazdı

sorun neydi ?

hdd'den ses geliyordu, kapak açılınca ses geliyordu, bunlar için gönderdiğimde 2 ay süründürdüler. 

Kendin icin düşünme ama bazıları ota boka sıkıntı çıkarıyorlar. Bizim arkadas artislik yaptı minik birseyi bahane edip yenisini istedi onada aynisini yaptılar :) üzüldüm mü hayir. Bilincli böyle yapıyorlar ki her müşteriyle uğraşmayalım diye

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Ayni mesaj.  

futurist tarafından 16/Oca/16 15:04 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

senin bilgisayardan sahibindende satan biri varsa onunla irtibata geçip kutusunu satın alabilirsin

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Gittim şimdi bu şekilde kabul ediyorlarmış. Yani asus kabul eden firmalar arasında bazı firmalar kabul etmiyormuş. Teşekkürler :)

Toplam Hit: 1827 Toplam Mesaj: 18
asus laptop kutu