folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Laptop Önerisi/Alınık Laptop

Laptop Önerisi/Alınık Laptop

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Mac air al geç o zaman 10 k ya

mac alsam 11k ya çıkmam lazım, m1 li mac varken i3 lüsü alınmaz, o da bütçeye fazla geliyo

m1 li mac air 10k dan başlıyor, gayet alınabilir bi fiyatlandırma bence performansına göre, bende baya bi araştırıyorum bu günlerde.

tek sıkıntım windows ile çalıştırabildiğim uygulamaları ve oyunları rahat bi şekilde çalıştırıp çalıştıramayacağımı bilemiyorum.

Windows makina alıp 2-3 senede Windows çöpe çıkaracağına orta seviye Mac book al 10 sene kullan Windows mu kullacaksın linux mu yazacaksın üstünden uygulama ile  çatır çatır kullan .

Dell inspiron n5010 / 10. Yilinda ariza verdi emekli ettik

Dell inspiron 3521 / 7. Yilinda cihaz daş gibi kozmetik 10/8 yuruyeni %100 hala kullaniyorum. 

Windiz makineyi niye çöp etsin ki? Ozellikle 3521 icinde VM ile cok calistim yani windozun karesi sgdidbdjdj

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick üstü yazısı.
    uguraba
    uguraba's avatar
    Erkek

Merhaba, macbook pro ve air için M1 işlemcisini kullanan modelleri satışa sunuldu. Benim öğrenmek istediğim her ikisinde de M1 işlemcisi ve 16GB ram olduğunu farzedersek arada başka ne fark oluyor ?

Vir sapit qui pauca loquitur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    weskeyy bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Mac air al geç o zaman 10 k ya

mac alsam 11k ya çıkmam lazım, m1 li mac varken i3 lüsü alınmaz, o da bütçeye fazla geliyo

m1 li mac air 10k dan başlıyor, gayet alınabilir bi fiyatlandırma bence performansına göre, bende baya bi araştırıyorum bu günlerde.

tek sıkıntım windows ile çalıştırabildiğim uygulamaları ve oyunları rahat bi şekilde çalıştırıp çalıştıramayacağımı bilemiyorum.

Windows makina alıp 2-3 senede Windows çöpe çıkaracağına orta seviye Mac book al 10 sene kullan Windows mu kullacaksın linux mu yazacaksın üstünden uygulama ile  çatır çatır kullan .

2-3 sene önceki Windows makinalar çöp yani öyle mi :D bdjfkc

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    uguraba bunu yazdı

Merhaba, macbook pro ve air için M1 işlemcisini kullanan modelleri satışa sunuldu. Benim öğrenmek istediğim her ikisinde de M1 işlemcisi ve 16GB ram olduğunu farzedersek arada başka ne fark oluyor ?

Proda fan var air de yok, soğutmasi iyi pronun. Bi de emin değilim ama, pro da üç monitor takabiliyosun airde 2.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

katılmıyorum. 8 yıldır kullandığım windows makine zıpkın gibiydi, daha geçen ay sattım.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

katılmıyorum. 8 yıldır kullandığım windows makine zıpkın gibiydi, daha geçen ay sattım.

10 bin liralık macleri 1500 liralık celeron makinelerle kıyaslayınca böyle oluyo :P 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

Bende masaüstü PC toplamayı düşünüyorum oyun oynamam ama bu sıralar video render yapıyorum. Malum eba canli dersler benide vurdu evdeki masaüstü ve lattop çocuklara geçti . 5bintl gibi bir fiyata AMD masaüstü toplamak istiyorum f/p olarak yardımcı olur musunuz

Aloryan tarafından 11/Ara/20 17:18 tarihinde düzenlenmiştir

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    Aloryan bunu yazdı

Bende masaüstü PC toplamayı düşünüyorum oyun oynamam ama bu sıralar video render yapıyorum. Malum eba canli dersler benide vurdu evdeki masaüstü ve lattop çocuklara geçti . 5bintl gibi bir fiyata AMD masaüstü toplamak istiyorum f/p olarak yardımcı olur musunuz

@blacksea34 topladi gecen, ona bi sor

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Saat 22:00 da incehesapta indirimli satılacak ürünler olacak, orada uygun fiyata bulabilirsiniz hem laptop hem de masaüstü bileşenleri.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2578 Toplam Mesaj: 27
laptop önerisi