folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Mafia Serisi Geri Geliyor

Mafia Serisi Geri Geliyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

İlk çıktı mafia 1.Windows xp de yeni çıkmıştı.Cursorı sağ sol yapınca mavi oluyodu.Neyse ilk görevi yapcaz kafeye gittim.Adamlar ağzıma etti.Meğersem arabalara zarar verecekmişiz.Verdik sonra araba iki saat çalışmıyordu çol yavaş gidiyordu.Bir sürü oyun oynadım mafia 1 kadar hikayesinden etkilendiğim oyun olmadı.Adamın hep bir iyi tarafı vardı.İnceden aleme giriş yaptı.Barın kızını akşam eve bırakıp işi pişiriyodu.Keranedeki karıyı öldürmüyordu.Hava alanında adamınaerbest bıraktı.En sonunda bir baktım arkadaşı evde ölü.Adam bir yere çağırdı bunu meğersem o aldatmış bunu.Kendim aldatılmış gibi üzüldüydüm amk.Birde kurtlar vadisi yamasını kurduydum of ne sarıyodu.O zamanki oyunlar hikaye olarak çok zengindi gerçekten.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İlk oyundan fragman geldi. Efsane olmuş.

https://www.youtube.com/watch?v=2H-ooDBx8FM

keşke gfn e de gelse =(

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

https://fitgirl-repacks.site/mafia-3-definitive-edition/

https://fitgirl-repacks.site/mafia-2-definitive-edition/

Not: Kendim henüz indirmedim. Site güvenilirdir. İndirmek isteyenlere sıkıştırılmış sürümlerdir. Donanımınıza göre kurulum süreniz uzar/kısalır.

.. you only have you ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

bu oyun hangi versiyonun nasılı şimdi ben anlamadım beyler, geri geliyor derken?

mafia 1 in grafiklerinin düzeltilmiş hali olarak piyasaya mı sunuluyor?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

evde bi tane 1050ti var ekran kartı, ağlıyor şu an.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Take-Two Interactive gta ve mafia oyunları sayesinde iyi para kazanıyor. Bunlarda olmasa şirkete kilit vurup gidecekler :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı

bu oyun hangi versiyonun nasılı şimdi ben anlamadım beyler, geri geliyor derken?

mafia 1 in grafiklerinin düzeltilmiş hali olarak piyasaya mı sunuluyor?

Tam üstüne bastın ayağını kaldır. Eskiden oyunların senaryolarını ve oynanabirliği çok kaliteliydi. Film gibi senaryosu vardı oyunların. 

Günümüzde ise sadece grafiklere yüklenilen dandik senaryosu olan oyunlar revaçta. Zira millet online oynuyor artık senaryoyu umursamıyor.

Ama Calll of Duty ile başlayan eski oyunları elden geçirme muhabbeti baktılar tuttu moda oldu. Yakında Crysis seriside tekrardan elden geçirilmiş bir şekilde çıkacak. Gerçi Crysis'in grafikleri şuanda bile iş görür.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    BerkayCit bunu yazdı

keşke gfn e de gelse =(

Sanmam. Mafia 3 vardı onu bile kaldırttılar. Mafia 3'ü bilgisayarıma torrentten kurdum ama baktım kaldırmıyor Steam'den parasıyla alıp Nvidia'da oynayacaktım.

Para vermeye hazır müşteri nasıl kaçırılıra çok güzel bir örnek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mafia 2 ve 3 Remastered olacakken, Mafia 1 Remake olacakmış. Yani ana senaryoya sadık kalınarak görevler değişik olacakmış. Umarım içine sıçmazlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

mafya 1 i kurtlar vadisi yaması ile bitirdim .

ergenliğimde hiç bukadar bir oyndan etkilenmemiştim.

şarjör değişitirince şsrjörde kalan mermi kadar düşüyordu mermi sayısından. çok gerçekçi.

Toplam Hit: 4789 Toplam Mesaj: 36
mafia