Microsoft Excel Parola Kırıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    BiUyeOlamadim bunu yazdı

Excel dosyasının uzantısını rar yapıp, paketteki XML dosyalarının içerisinde "password" yazan etiketi tamamen sildiğiniz zaman şifre kalkmış oluyor.

uzantıyı rar yapınca dosya açılmıyor, xml i nerede oluşturacak?

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    BiUyeOlamadim bunu yazdı

Excel dosyasının uzantısını rar yapıp, paketteki XML dosyalarının içerisinde "password" yazan etiketi tamamen sildiğiniz zaman şifre kalkmış oluyor.

++ rar olan dosyayı çıkartmaya kalksak bozuk arşiv mi ne diyor , notepad ile açsak anlamsız karakterler var içlerinde password u aratıyorum bir satır çıkıyor ama o da tırt  boş 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ilteris bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    BiUyeOlamadim bunu yazdı

++ rar olan dosyayı çıkartmaya kalksak bozuk arşiv mi ne diyor , notepad ile açsak anlamsız karakterler var içlerinde password u aratıyorum bir satır çıkıyor ama o da tırt  boş 

xls i winrar la açamazsınız.

xlsx leri winrarla açabilirsiniz. uzantıyı değiştirmenize gerek yok, birlikte aç tan winrar ı seçin.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

"yolbulucu"nun dediği gibi excel uzantısı xls ise rar olarak açmıyor. Dosyayı farklı kaydet yapabiliyorsan xlsx olarak kaydettikten ilk fotoğraftaki xlm dosyalarından hangisi gerekiyorsa rar dışına çıkar. Sonra dosyaların içinden ilgili satırları sildikten sonra kaydet, winrar içerisine eski yerine koy. Sonra excel açtığında yine kilitli gibi davranacaktır fakat sonra fotoğraftaki işaretli butonlara tıkladığında şifre sormadan koruma kalkacaktır.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam bende office 2010 var, uzantılar .xlsx şeklinde.

ancak bu winrar ile açma olayı uzantıyı değiştirsen de değiştirmesen de olmuyor.

arşiv eksik veya hatalı uyarısı veriyor.

video olarak gösterebilir misiniz acaba ne şekilde açılıyor, ben çözemedim?

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    BiUyeOlamadim bunu yazdı

"yolbulucu"nun dediği gibi excel uzantısı xls ise rar olarak açmıyor. Dosyayı farklı kaydet yapabiliyorsan xlsx olarak kaydettikten ilk fotoğraftaki xlm dosyalarından hangisi gerekiyorsa rar dışına çıkar. Sonra dosyaların içinden ilgili satırları sildikten sonra kaydet, winrar içerisine eski yerine koy. Sonra excel açtığında yine kilitli gibi davranacaktır fakat sonra fotoğraftaki işaretli butonlara tıkladığında şifre sormadan koruma kalkacaktır.

güzel 

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatikhacker
    karizmatikhacker's avatar
    Erkek

Özel degilse upload et bakalım

Love Just Hacked LoL :p
Toplam Hit: 3548 Toplam Mesaj: 18
excel parola brute force