folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Minecraft - Agrarian Skies Modpack Hk.

Minecraft - Agrarian Skies Modpack Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    korayozrak bunu yazdı

Yahu vpsde modlu mc oynayabilmek için forge mi bukkit mi kurmam gerekiyordu forge ise nasıl kurulacağını biren bir mürit anlatabilir mi zahmet olmazsa ?

Eski adıyla mcpc+ yeni adıyla cauldron:

http://files.minecraftforge.net/Cauldron/

Forge/bukkit/spigot birleştirilmiş server.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unchain
    unchain's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    korayozrak bunu yazdı

Yahu vpsde modlu mc oynayabilmek için forge mi bukkit mi kurmam gerekiyordu forge ise nasıl kurulacağını biren bir mürit anlatabilir mi zahmet olmazsa ?

Tamamdır hocam bunuda bir deniyeyim forge ile halletmiştim dün de buna da bir bakarım teşekkürler.

Yaptığım onca iyiliğin tek yanlışta unutulduğunu gördüğümden beri kötü biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    korayozrak bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    korayozrak bunu yazdı

Tamamdır hocam bunuda bir deniyeyim forge ile halletmiştim dün de buna da bir bakarım teşekkürler.

Hocam bu server paketi hem bukkit pluginleri hem de forge pluginlerini çalıştırabiliyor aynı anda. Ayrıca spigot mc içindeki tweakler de olduğundan perofrmans olarak da gayet iyi.

Bi tane tbt sunucusunda mcpc kullanmıştık ama hangisiydi hatırlamıyorum şuan. Ya mavi-kırmızı takım olan ya da bu beyaz town u olan.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    korayozrak bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    korayozrak bunu yazdı

Hocam bu server paketi hem bukkit pluginleri hem de forge pluginlerini çalıştırabiliyor aynı anda. Ayrıca spigot mc içindeki tweakler de olduğundan perofrmans olarak da gayet iyi.

Bi tane tbt sunucusunda mcpc kullanmıştık ama hangisiydi hatırlamıyorum şuan. Ya mavi-kırmızı takım olan ya da bu beyaz town u olan.

beyaz townluda yapıyoduk da sanırım sonra patates olmuştu modlar tekrar spigot yapmıştık

test 1 2
Toplam Hit: 2436 Toplam Mesaj: 15