folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Moskova'dan Ne Getirsem Kârlı Olur?

Moskova'dan Ne Getirsem Kârlı Olur?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Merhaba müritler, Eylül'de Moskova'da olacağım. Türkiye'ye göre fiyatı yüzde 30 ya da çok daha ucuz olan herhangi birşey var mıdır? Hobi, araç-gereç, elektronik, yedek parça ya da herhangi başka birşey. Varsa alışveriş yapıp getireceğim. Daha önce gitmiş, orada yaşayan ya da bilgi olan biri varsa bilgilendirebilir mi?

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

mekik aleti

srsr_mnyk tarafından 24/Ağu/13 20:21 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Karı :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LJMLJT
    LJMLJT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bana getirebiliceksen Vodka getir getirebildiğin kadarını alırım 

Angaralıyız Laa....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

Karı :D 

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shadowjedi
    shadowjedi's avatar
    Erkek

GP-5 ve Soviet PMG gaz maskeleri,bulabilirsen alırım :-)

Takdire şayanı olmaz bu işin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Hocam rusya dedin mi votka+karı gelir Türk'ün aklına, yanlış soru sordun :D

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam ben geçen sene ekim gibi gittim. Öyle türkiye'ye göre ucuz tek şey içki. Moskova freeshoptan vodka, absinth, viski gibi içkilerden alırsan üzerine kar katarak stabilirsin. Yoksa elektronik giyim falan Türkiye ile aynı.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Karıyı yanında taşımaya gerek yok. Alkol zaten aklımda da. Hani şöyle kilit ürünler varsa, burda olmayan ya da çok uygun fiyatlı birşeyler. Ayrıca havalimanında da sorun çıkarmayacak.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

bana bir tane ushanka getirirmisin parasını veririm bulabilirsen çok sevinirim.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Onlar Türkmü ? :D

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 6789 Toplam Mesaj: 54