folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Motoru Sıfırlanmış Araç Alınırmı

Motoru Sıfırlanmış Araç Alınırmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

Arkadaslar konu başlıgındada yazıldıgı gıbı arac almayı dusunuyorum ama motoru yapılmıs araclar var fıyatları kımısının cazıp yazılmıs sızce motoru sıfırlanmıs aracın ne gıbı avantajı ve dezavantajı olur sızce motoru yapılmıs bır arac alınırmı?

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

dezavantajı ne olur bi fikrim yok. avantajı olur yani :D

çürüğü filan yoksa alınır nyie alınmasın. eski arabaların km si geldiğinde zaten mecburen sıfırlaman gerekiyor.

o an kimse sahibi mecburen yaptırıyor. benim arkadaşım yaptırmıştı 1000-1500 arası bişey tutmuştu reno arabasına.

yani bu masraf içn 5-6 bin zarara giren olmaz heralde haliylede sen yapacağına bu masrafı başkası yapmış oluyor.

güzelcene ustaya götür göstert, çürüğü çarığı yoksa alınır bende alacam kendime eski bi araba 92-93 civarı

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

çürüğü filan yoksa alınır nyie alınmasın. eski arabaların km si geldiğinde zaten mecburen sıfırlaman gerekiyor.

o an kimse sahibi mecburen yaptırıyor. benim arkadaşım yaptırmıştı 1000-1500 arası bişey tutmuştu reno arabasına.

yani bu masraf içn 5-6 bin zarara giren olmaz heralde haliylede sen yapacağına bu masrafı başkası yapmış oluyor.

güzelcene ustaya götür göstert, çürüğü çarığı yoksa alınır bende alacam kendime eski bi araba 92-93 civarı

peki sence su araba alınırmı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-uygun-fiyat-masrafsiz-opel-vectra-2,0-dizel-129142684/detay/

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLman
    aLman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

parçalar orjinalmi o önemli . Bi servise götür kontrol etsinler  eğer çıkma yada orjinal olmayan parça taktılarsa hiç bulasma o araca.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

alınır hoca alınır hemde çok iyi alınır

adam yemiş kazığı zaten ağzı yanmış aylnı benim gibi 8,5 bine alıp 2,5 bin masraf yaptım motor felan komple yenilendi bütün dinemolar aküsüne kadar amk şimdi sıfır araç ayarında

10 a satarsam iyi :) ama araba süper oldu amk  kötü kırık uno dün 160 ı gördüm sonra sarsmaya başladı :D kanat taksam uçar herhalde :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    serioususer bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

peki sence su araba alınırmı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-uygun-fiyat-masrafsiz-opel-vectra-2,0-dizel-129142684/detay/

almanın dediği oluyor bu sefer

aLman bunu yazdı

parçalar orjinalmi o önemli . Bi servise götür kontrol etsinler  eğer çıkma yada orjinal olmayan parça taktılarsa hiç bulasma o araca.

usta görmeden resimden bakmakla anlaşılmaz hocam :)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Motoru yeni yapılmış diyorsun hocam naapmışlar segment mı atmışlar. Komple değişmişmi?

Komple değişmişse sıfır olmuş demektir. Ozaman tadındanda yenmez niye alınmasın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

cok tedırgınım bır kac abımde soyledıgıne gore motoru yapılmıs aracın hangı parcalarının degıstıgını servıs yapmadıysa eger motoru bılmek cok zor dıolar sadece segman attırıp satanlar cok dıolar o cınsten bır seye gelmekte ıstemıyorum acıkcası cok kararsızım motoru oynanmamıs olsun dıorum kmler cok cok fazla zaten 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bak Bu Araba nın Motorunu komple indirdim.

Sıfır motor taktıklarını soyluyorlar ama inanmam.

büyük ihtimal çıkma parçalar ile topladılar. saticak birisini ariyorlar.

alan kişide 2 3 ay sonra 2000 3000 tl masraf yapacak :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Bak Bu Araba nın Motorunu komple indirdim.

Sıfır motor taktıklarını soyluyorlar ama inanmam.

büyük ihtimal çıkma parçalar ile topladılar. saticak birisini ariyorlar.

alan kişide 2 3 ay sonra 2000 3000 tl masraf yapacak :)

al ıste buyur burdan yak :D

gelde al sımdı motoru yapılmıs bır arac :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

hocam motor sıfır yapılmış diyorlarsa direk sanayiye servise götür motora baksınlar direk söylerler sana zaten.

Toplam Hit: 6973 Toplam Mesaj: 21