folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Muritlerin Kullandığı Kalıplaşmış Yalanlar - Kimse İnanmasın -

Muritlerin Kullandığı Kalıplaşmış Yalanlar - Kimse İnanmasın -

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JustRulz
    JustRulz's avatar
    Erkek

kardeşim yazmış benim habarım yok :D

http://1ile0.blogspot.com.tr/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    mfatihbodur bunu yazdı

SeRDaR bunu yazdı

Bu ödülü ve küçük altın Ödülünü ben kendi emeğimle kazandım tbt nin katkısı olmadı 

"Senin neyini kıskanacagım ben" diyen bi murit vardi bir de :) 

Nasil oturmuş nasıllll :))))

Not: Ayrica beynin bu kadar çalışıyor iste. Kendi emegimle kazandigimi soylesem Tahribata niye tesekkur konusu açayım ? Ahagsjd.. :D

The person you have called can not reached at the moment please try again later...

:D
    gece gece
    gözümden yas geldi
    diyalog yuzunden xP

RitmFarbRacourci tarafından 25/Eki/14 04:12 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

"aslında forumun %50'si akp li ama polemiğe girmemek için konuya yazmıyorlar" :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

is yerinde kullandiklarim;

tamam hallederim, (en az 2-3 gun)

hemen geliyorum, (en az 2-3 saat)

az bir isim kaldi (en az 2-3 saat)

ben arayacagim seni (en az 2-3 gun)

+++++++++++++++

+ Kanka benim bilgisayara format atacaktın..

- Şirketin CD lerini kullanamam.

*

+ kanka oyun oynarken bla bla hatası alıyorum.

- Kanka ben oyun oynamamki, bilgisayarımda bile oyun yok.

*

+ Kanka şu faceyi açta 2 dk bakalım, kimse görmeden kapatırsın.

- Vallahi billahi tallahi, girdiğiniz siteler yönetime mail olarak gidiyor.

*

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

"aslında forumun %50'si akp li ama polemiğe girmemek için konuya yazmıyorlar" :D

asdfghjk

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bi de bu akp fişlemesi var forumda.. birileri iki de bir akp li diye beni de fişliyorlar.. akp li olsam söylerim, chp li olsam söylerim, kimden korkum var anlamıyorum ki. konuyu açan arkadaş da yazmış yalan diye ama değil.. ben birileri gibi at gözlüğüyle muhalefet yapmıyorum. Ben muhalif biriyim ama doğruya doğru yanlışa yanlış derim. Her yapılana kötüdür demem, evet daha iyisi olabilir o ayrı ama bana göre doğruysa doğrudur bunu da söylerim, hangi siyasi görüş olursa olsun.. Hayatımda 1 kere bile akp lehine oy kullanmadım ama sırf burada yapılan doğru dedim diye hemen birileri fişlemeye çalışıyor

bi gün çok kötü bir hakaret edeceğim birine böyle derse.. zaten bu bakış açısıyla diğer gruplar iktidar olamıyor.. çünkü insanlar bakıyor, yararlı olan bir şeye bile b*k atan insanlara güvenilir mi diye? evet siyaset pistir maalesef, henüz milletimiz temiz siyaseti hak etmiyor orası da var . o yüzden başımızda bu tip 550 tane tosun var..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 8637 Toplam Mesaj: 88