Netflix'ten Leyla İle Mecnun Göndermesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

Ah bir de Behzat Ç. olsa... 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Son dönemde izlediğim en sağlam Türk dizileri :

-Ezel

-Leyla ile Mecnun

-Suskunlar

-Karadayı

-Behzat Ç.

gerisi salak sulak o buna atlamış, öbürü şöföre sonra hepsi bahçıvana hesabı.

Birde diziler en fazla 45 dakika olmalı. 2 saat sinema film gibi dizi mi olur ? Yönetmen süre doldurmak için bakışmaları uzun tutuyor, adam yolda yürüyor 10 dakika adamın yürüyüşünü izliyoruz vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

behzat ç. geri döncek dedilerde benim pek umudum yok. bunun tek sebebide emrah serbes in tutumu diyebilirim kendisi pek haksızlığa gelebilien biri değildir hemde hükümet karşıtı söylemleri var, eleştiri değilde yalakalık yapaylardı şimdiye türkiyede krallığı yeniden almışlardı. zaten dizilerin durumu malum, birilerine kaymalı - mafya temalı dizi olmazsa bizim halk izlemiyo (problemliyiz amk her yerde fantezi dünyamız aşırı gelişmiş anlaşılan), dizilerin aşırı uzun olması saçma diyolaogları ve uzun kesitleri milleti yeni kuşağı diyeyim boğuyor. örneğin Sherlock ta dizi 1:36 saat falan sürüyor film tadında ama dizinin bir bölümü, admlar öyle bir çekim yapıyor ki izlettiriyor kendini.

ArmadA tarafından 16/Eki/16 23:22 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

behzat ç. geri döncek dedilerde benim pek umudum yok. bunun tek sebebide emrah serbes in tutumu diyebilirim kendisi pek haksızlığa gelebilien biri değildir hemde hükümet karşıtı söylemleri var, eleştiri değilde yalakalık yapaylardı şimdiye türkiyede krallığı yeniden almışlardı. zaten dizilerin durumu malum, birilerine kaymalı - mafya temalı dizi olmazsa bizim halk izlemiyo (problemliyiz amk her yerde fantezi dünyamız aşırı gelişmiş anlaşılan), dizilerin aşırı uzun olması saçma diyolaogları ve uzun kesitleri milleti yeni kuşağı diyeyim boğuyor. örneğin Sherlock ta dizi 1:36 saat falan sürüyor film tadında ama dizinin bir bölümü, admlar öyle bir çekim yapıyor ki izlettiriyor kendini.

güzel paylaşımlar var bunu kendisi paylaşmıştı mesela : )

cn07pdexyaefduf.jpg (640×960)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

Amirim geri dönüyor aynı hafta hem Emrah Serbes hemde Erdal Beşikçioğlu Twitter ve Instagram' da başladık hadi hayırlısı mesajlarını attı ve geri geleceği net bir şekilde söylendi tek kesin olmayan hangi kanalda olacağı, bir ara ATV dendi ama ihtimal vermiyorum aTV' de o dizinin yayınlanacağına ayrıca artık alkol yasağıda var dizilerde, üstüne küfürler yeter mi yetmez sigara da gösterilmiyor yani bir TV kanalında yayınlacaksa eski tadı gelmeyecektir. Aynı kadro ile Youtube ya da Netflix üzerinden yayın yapan bir dizi olursa da tadından yenmeyecektir diye düşünüyorum.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

netflix almak lazım aslında

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Abi Ahmet Kural ve Murat Cemcir film yapmasa sürekli dizi çekseler o adamlar ordan hertürlü yürür, filmlerini pek beğenmiyorum açıkçası, ama dizileri hakikaten çok güzel ve ince mesajlar verip güldürüyorlar. Yönetmenleriyle araları bozulmuştu sanırım en son, eğer toparlanırlarsa çok güzel projeler beklemiyor değilim onlardan da.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

Abi Ahmet Kural ve Murat Cemcir film yapmasa sürekli dizi çekseler o adamlar ordan hertürlü yürür, filmlerini pek beğenmiyorum açıkçası, ama dizileri hakikaten çok güzel ve ince mesajlar verip güldürüyorlar. Yönetmenleriyle araları bozulmuştu sanırım en son, eğer toparlanırlarsa çok güzel projeler beklemiyor değilim onlardan da.

hocam birincisi film sektöründen çok daha iyi para kazanıyorlar ve dizi gibi her gün çalışmak zorunda kalmıyorlar çekip bitirince kendilerine vakit kalıyor

ikincisi sinemada olduğu kadar tv de serbest değiller , sinemada istediğini çekersin perdeye aktarırsın gerisi izleyiciye kalıyor TV de ise hadi yapımcı kanki diyelim TV yönetimi beğenmezse senaryoyu veya bölümü iptal ettiriyor yeniden çektiriyor oanki durumua göre oyuncular girip çıkıyor beğenilmezse tekrar yapılıyor.

Yani sinemadan daha serbest şekilde daha rahat para kazanmaları malesef bizim için dizi yapmalarının önüne geçiyor  leyla ile mecnunun reytingi kötümüydü veya işler güçlerin veya son işlerinin değildi fakat tv yönetimleri ile ras gitmediği için bırakmak bitirmek zorunda kaldılar , fakat sinemada onların borusu ötüyor şuanda. 

Toplam Hit: 4452 Toplam Mesaj: 25
leyla ile mecnun netflix o gemi bir gün gelecek