folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Okulu Bırakma, Askerlik, Açık Öğretim Vs.

Okulu Bırakma, Askerlik, Açık Öğretim Vs.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    Pisibaliqi bunu yazdı

Hacı kamillik yapma okula mazeretli kayıt falan vardır bitir. Aöf den 4 e tamamlarsın sepet gibi 3 seneni çöpe atmamış olursun. Aöf de 3 ten başlıyosun 2 yıllıktan 4 e tamamlayınca. Askerliğinde kısa dönem olur. ( önlisans diplomanı da almıyor aöf) toplam  6 senede hem 2 yıllık hem 4 yıllık mezunu olabilirsin

Bitirmeden bırakacam dersen

Aöfden her türlü tecil ettirirsin ancak ygs falan girmen lazım bu da 1 sene daha çöp demek üstüne 4 yılda okudunmu totalde 8 senede skindirik bi açık üni mezunu olursun. Başarı olarak bunu görmüyosundur umarım :)

abü kamillik yapma diye söze girince bi aydınlanma yaşadım :D şaka bir yana bende iki saattir 3 senemi nasıl heba ettiğimi düşünüyordum, okulu bırakmaya kararlıydım ama sen böyle yazınca 3-4 ay daha sabredip diplomayı alıp gitmek mantıklı geldi pazartesi gidelim bakalım öğrenci işlerine gecikmeli harç kabul ederlerse senin dediğin gibi yapacağım 

1 hafta mı 10 gün mü ne hakkın oluyor abi diye biliyorum. 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

3-4 dersin varsa bitir hocam okulunu 6 ay için 2 yıllık diplomadan vazgeçilmez.

Diploma isterse hiçbir işe yaramasın önemi yok bitir sen o okulu.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Şey mi bu; İÜ Avcılar ?

Ne yaparsan yap ama askere gelme; uzun dönem asla gelme. 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 2166 Toplam Mesaj: 14
aöf askerlik