folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Olası ABD-İran Savaşı Üzerine Benden Bir Yazı Dizisi :)[Antioksidan]

Olası ABD-İran Savaşı Üzerine Benden Bir Yazı Dizisi :)[Antioksidan]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:
    -----------------------------

Abi kusura bakmada valla saçmalamışsın yav :I

Diyorsun ki İran askeri öle tutarsa yok kolu yorulur yok silah geri teper falan.Sence o adam orda nişan mı almış ? Yada bir çatışmanın ortasında mı ? Cevabı hayırsa senin yorumunda sacmalık.

Bide bu adamların hep dandik silahlarını göstermişin.Abd yi sanki uzay savaşcıları gibi göstermişin.Bulabilirsen İran'ın nükleer füzelerini ve uranyum zenginleştirme merkezlerinide göster sonra bir daha baştan yaz bu yazıyı.

Ben İran yener yada Abd yener diye bişey sölemiyorum.

Buraya kadar herkesin ne yazdıgını okumadıgın belli.Okusaydın antioksidanın ne demek istedigini anlardın.Yazının altına da nükleerini falan sonra acıklayacagım yazmıs.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

sagukn bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

Diyorsun ki İran askeri öle tutarsa yok kolu yorulur yok silah geri teper falan.Sence o adam orda nişan mı almış ? Yada bir çatışmanın ortasında mı ? Cevabı hayırsa senin yorumunda sacmalık.

Bide bu adamların hep dandik silahlarını göstermişin.Abd yi sanki uzay savaşcıları gibi göstermişin.Bulabilirsen İran'ın nükleer füzelerini ve uranyum zenginleştirme merkezlerinide göster sonra bir daha baştan yaz bu yazıyı.

Buraya kadar herkesin ne yazdıgını okumadıgın belli.Okusaydın antioksidanın ne demek istedigini anlardın.Yazının altına da nükleerini falan sonra acıklayacagım yazmıs.

Ne diyorsun yav 16 sayfa yazı yazılmış nie hepsini okuyayım.Ben sadece konuyu okurum.Tmm bekliyorum nükleer silahlar yazısınıda.Ama farkındaysan ben sadece nükleer silahlardan bahsetmemişim yorumumda.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLaCkH4cK
    BLaCkH4cK's avatar
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

Bide İranın hep dandik silahlarını göstermişin.Abd yi sanki uzay savaşcıları gibi göstermişin.Bulabilirsen İran'ın nükleer füzelerini ve uranyum zenginleştirme merkezlerinide göster sonra bir daha baştan yaz bu yazıyı.

İranın nükleer füzelerinimi :| abi hala siz İranda nükleer bişey var zannediyorsunuz galiba hala araştırma ve geliştirme halinde :) Uranyum merkezlerini napıcak gösterip ? teknik tesisler ne zamandan beri savaş için kullanılıyo :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

Abi bide HÜRMÜZ BOĞAZI dieye bi yer var coğrafya bilen bilir. Çok kıymetli bi boğaz dünya petrol rezervinin dağıtım merkezi ayrıca %40 ı da buradan geçmek zorunda yani amerika saldırırsa GÖRÜR EBESİNİN PETROL FİYATLARINI ben şimdiden saldırdığı gibi 500 dolar olur diyorum başka bişey demiyorum.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

olası bir savaşın şehir içinde yaşanacağını düşünüyorum, Iran askerlerine ve amerikan askerlerine başarı dileklerimi sunuyorum.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek

İran daha zenginleştirme asamasında su anda.Konuyu hemen yanlıs yorumlamaman icin söyledim.Ben sana illa hepsini okuyacaksın diyemem.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

Antioksidan bazı konularda haklı, bugün abd'nin teknolojisine, savunma için ödediği paraya söyleyecek laf yok..

Ama bu bir savaştır sonuçta, sadece silahla, dıkşın dıkşınla olmuyo bu işler. Siyasi, ekonomik bir sürü faktör var. Bir sürü stratejiler uygulanacaktır. Belki de abd kurşun yemeden savaştan çekilmek zorunda kalacaktır, belki de iranın kafasına patır patır bomba düşecektir.. Bu stratejiye bağlı bir şey..

Ama şunu bilmek gerekir, hiç bi ülke sırf artistlik olsun diye abd'ye kafa tutmaz, eminim bi bildikleri vardır, ha bildikleri abd'ye karşı yeter mi bilmem ama ortada bir şey yokken iran bu yola çıkmaz. İran için söylemiyorum, iran'ı da sevmem ama hiç bi ülke çıkmaz. Zamanında ırak için de konuştuk bunları ama ırak olayı iran'dan çok farklı..

Bi de ilk baştaki silah resimleri, işte muhafızın silahı tutuş şekli falan ve bunların üzerinden yorum yapmak çok mantıksız. Antioksidan emin ol o muhafız o silahı nasıl tutacağını senden daha iyi biliyodur.. Adamın orda ne yapmak istediğini, neden öyle tuttuğun bilemezsin ki :) Dediğim gibi senin silah bilgin o adamınkinin yanında solda sıfır kalır..

Ama tekrar söylüyorum, ben bu iran'ın nükleer füze işlerine falan pek inanmıyorum. Ama yine de savaştır, bakarsın israilden 15 savaş uçağı kalkar iran 100 yılda kurduğu altyapıya iki saatte veda eder, bi bakarsın o uçaklar israilden kalkmadan iranlılar vurur :) Belli olmaz..

stiffler'in dediği gibi iki ülkeye de başarılar. Dostluk kazansın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

Bahsi geçen Amerikan ordusu, Irak'ta önünde hiçbir resmi karşı kuvvet olmamasına karşın sadece ama sadece Irak halkının savunmasıyle 15.000in üzerinde kayıp veren Amerikan ordusu mu ?

selam gençlik!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

gerilla savaşında teknoloji kural falan yoktur dünyanın en güçlü ordularından biriyiz ama 30 yıldır pkk yı bitiremiyoruz en son yine girdik noldu?bizden bi kaç şehit onlardan bi kaç leş ve eski tas eski hamam.

Amphetamine Logic.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

gerilla savaşında teknoloji kural falan yoktur dünyanın en güçlü ordularından biriyiz ama 30 yıldır pkk yı bitiremiyoruz en son yine girdik noldu?bizden bi kaç şehit onlardan bi kaç leş ve eski tas eski hamam.

Kilit noktalarda bile pkklılar varda ondan.Orduda bile pkklı var

Toplam Hit: 28598 Toplam Mesaj: 163