Ösym‘Nin Bir Sınavına Girmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler pazar günü üds ye girecem. Giriş belgesindeki uyarıları okudum. bu adamlar tüm bunları uyguluyor mu? yani cüzdan, bozuk para, anahtar felan götürmek yasakmış. Bu kurallar harbiden uygulanıyor mu? Zaten gideceğim yer uzak, çıplak gidersem ortalıkta kalmayayım bi de?

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    diamonique bunu yazdı

Beyler pazar günü üds ye girecem. Giriş belgesindeki uyarıları okudum. bu adamlar tüm bunları uyguluyor mu? yani cüzdan, bozuk para, anahtar felan götürmek yasakmış. Bu kurallar harbiden uygulanıyor mu? Zaten gideceğim yer uzak, çıplak gidersem ortalıkta kalmayayım bi de?

çoraba sakla =) tuvalette düzeltirsin

Boş İşler Uzmanı..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

mesela gideceğin yer 2 tl tutuyor.12 tl yanına al 2 tl sini harca çıktığında cebinde 10 tl kalsın ya da bir arkadaşınla git uygulanıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

çöpe attırıolar hacı :D 

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

uyguluyor hocam, emanette almıyorlar

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

sınava gireceğin yerde bakkal vs varsa bi gün önce git sor emanet alıyosa oraya verirsin ben kpssye girdim bi kimlik bi kentkart iki sigara bi kibrit götürdüm girdim çıktım geldim sıkıntıya gerek yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

etrafta illaki orta yaşlı bi abla olur ben herşeyimi emanet ederim onlara her sınavda :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sergum06
    sergum06's avatar
    Erkek

ben girdiğim okulda kuytu bi kenara veya bahçeye otların arasına saklıyorum illa ki saklancak yer oluyor :)

boksörler yere düştüğünde değil yerden kalkamadığında yenik sayılırlar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sağolun. sınıfın masasına felan da koyulmuyor anladığım kadarıyla. adamlar direkt kapıda el koyuyor. lan sanki millet sınav esnasında kopya çekiyor.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    diamonique bunu yazdı

sağolun. sınıfın masasına felan da koyulmuyor anladığım kadarıyla. adamlar direkt kapıda el koyuyor. lan sanki millet sınav esnasında kopya çekiyor.

evet kopya çekiyo ne sandın :) konuyu niye gizliyosun yahu dikkat çekmek için ayrıca kağıt paraya ye kimliklere bişey demiyorlar bozuk paraları sınva gidene kadar harca kağıt parayla da dönersin gideceğin yere olur biter

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

polisine göre değişir.

risk budur diyosan götür.

en kötü eğer anahtarını falan almazsa içeri orda emanetçiler olur onlara bırakırsın.

ben sadece otobüs parası(kağıt para), kimlik ve sınava giriş belgesi alıyorum yanıma.

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
Toplam Hit: 2840 Toplam Mesaj: 23