Oyun Programlama İle İlgili Kitap Yazmak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

dostum direk gidip kodlab yayineviyle konus.

onlar basmazsa kimsenin basacagini sanmiyorum zaten pek onem goren bi konu degil, ama alaninda ilk olacak vs falan diye 

ustelersen basma ihtimalleri cok yuksek, kodlab herseye kitap basmaya cok meyilli zaten.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

bence kitap işi tutmaz şöyle güzel bir video tutorial serisi hazırla andengine için sprite, body , auto scroll background, physic engine vs. vs. tanıtım videoları çek üstünede bir tane oyunun aşama aşama yapımını anlat 100 TL ücretle çıkar satışa. Eğer tecrüben iyise ilk müşteri benim. Videolu dersleri koruma yöntemleri vs. vardı zaten ilgilisi parasını verir 100 tl , 75 tl felan koymaz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Android turkce kaynak hic yok.bulsam alirdim.ama para vermezdim pdf fln arardim.sende pdf yapabilirsin.simdiden kolay gelain hocam

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

bence kitap işi tutmaz şöyle güzel bir video tutorial serisi hazırla andengine için sprite, body , auto scroll background, physic engine vs. vs. tanıtım videoları çek üstünede bir tane oyunun aşama aşama yapımını anlat 100 TL ücretle çıkar satışa. Eğer tecrüben iyise ilk müşteri benim. Videolu dersleri koruma yöntemleri vs. vardı zaten ilgilisi parasını verir 100 tl , 75 tl felan koymaz.

kitap bile çok rahat yayınlanırken videolu anlatımlar yayınlandığının ertesi günü düşer piyasaya. öyle çok işe yarıyordu o yüzden satın aldım diyecek adam bulmak zor bizde.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

sana şöyle söyliyim, sıfırdan başlayıp bir oyun yaparsan iyi, öyle menü yapmayı anlat, bir tane koşma koy adamı klavye ile yönlendir bunlar çok değersiz şeyler bana göre. Ortalıkta şöyle verimli bir tutorial bulmak imkansız.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 1759 Toplam Mesaj: 16