folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Pitbull‘Uma Kas Yaptırmak İstiyorum?

Pitbull‘Uma Kas Yaptırmak İstiyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paradox
    paradox's avatar
    Erkek

Sevgili müridler, internette bol bol araştırıyorum ama pitbull lara özel makale yok denilecek kadar az, sebebide sanırım yasak olması....

3,5 aylık dişi pit'im bu gidişle biraz çelimsiz kalacak ama ben tam tersi çok kalıplı koca kafalı birşey olmasını istiyorum. her sabah kuru mamasının içerisine yoğurt yadra süt koyuyorum ayrıca peynir yediriyorum. kas çalışması olarak sadece boğuşuyoruz =) ne diyorsunuz? besleyeniniz var mı acaba? sahibine çok bağlı ve istediğim zaman saldırgan olabilecek hatta ve hatta görüntüsüyle ve hırlamasıyla bile karşısındakine altına sıçtıracak bir cüsse ve koca kafayı nasıl yapabilirim bu köpekte?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackace
    blackace's avatar
    Erkek

Köpeğin minumum 15 aylık olana kadar hiç bir ağır antreman yaptırma. Bu zamana kadar yapabileceğin bol bol koşturma ve yürüyüş olsun. Bu zamandan sonraki dönemde ağırlık çektirme, askı gibi daha ağır antremanlara yer verebilirsin.

Kalıplı ve koca kafalı olmasını istiyorum demişsin fakat bu özellikler köpeğin sülalesi ile alakalıdır. Yani anne ve baba faktörü çok önemli anne ve baba hatta dedeleri nasıl ise senin yavrunda hemem hemen aynı özelliklerde olacaktır. Madem yapılı ve koca kafalı bir köpek istiyordun fci kayıtlı amstaff yada daha türkiyede parmakla sayılacak kadar az ultimate pitbullları araştırabilirdin.

Besleme konusuna gelince kaliteli bir premium mama tek başına yeterli olacaktır diye düşünüyorum içeriğinde köpeğin alması gereken her türlü vitamin ve mineraller mevcut. İstersen ara öğünlerde yoğurt, kılçıksız balık ve mevye verebilirsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

bol bol kosturucaksın, zıplaticaksin, koca kafası icin en fazla diyebilceğim evet sülalesi ile alakalıdır ama çenesini çalıstırabilirsin. bunlar için.

** saglam bi halta 30 santimlik. bogusurken kopege onu ısırt.sonra agzindan cek almaya çalış, inada bindir. oyuna alıstıktan sonra ısırt, ve kopegine guveniyorsan cevirmeye başla, bu çene kaslarını açar.

**kopek hatala alıstıktan sonra halatı zıplayaıp alabilcegi yukseklige kaldir. bir süre almak icin zıplasın... 

-- bi 10 dk dinlen suyunu içir...

** ondan sonra ipini yuksek bi yere as. ( kendine guveniyorsan tabi ) kopege ustune zıplatip senin ustunden zıplamasını ogret ipi almak icin. zaten zekidir kendi çözer.

-- arkadas haklı 1.5 yasında kadar agirlik antremani gereksizdir. ve genelde seni istedigin kası agirlik antremani yapar. 

dedigim gibi şimdilik dediklerimi yaptirabilirsin.

Nerede o eski günler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hemen şikayet ediyorum seni :D yasak değilmi hocam Pitbull beslemek :D

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

yasak degil eger elinde cüzdani varsa. kimlik belgesi olan her pitbull serbestdir. ayrica karanlıkta, aç susuz bırakılmayan yada çig et yedirilmeyen hiçbir pitbull saldirgan olmaz.

Nerede o eski günler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

caps versene

Yapay zeka, zeka değildir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilnatsob
    ilnatsob's avatar
    Erkek

atlar kas yapsın diye kıyıda koştururlar hocam,
    sende ayagı suya degecek şekilde sahilde koştur.
    havala ısınıca tabi :)

====>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Hocam bi kız arkadasım iğne yaptırmıstı piti kaslansın diye.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

koca kafalı olması için ağrı kesicimi vitaminmi klasik bir hap veriliyor diye biliyorum.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wakizashi
    Wakizashi's avatar
    Erkek

igne isine girme igne psycho yapiyor sonra hayvani kasli olur ama gerek yok haslama tavuk yedir genelde haslama yedir yani 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

göğüs tasması tak sonra bin bisiklete veya motora çeksin seni bende alman kurdu vardı 6 aylıkken taktım göğüs tasmasını bisikleti falan çektiriyodum denize sokuyodum çok faydası oluyor...

l enfer c est les autres Sartre ...
Toplam Hit: 20780 Toplam Mesaj: 22