folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Playsation Classic 3 Aralık'ta Satışta

Playsation Classic 3 Aralık'ta Satışta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

800 lira fiyatı olacakmış.

https://youtu.be/LcZ1VGrS1oI

20 tane oyun önyüklü olarak gelecek ve CD okuyucu olmayacak.

00:27 de 2 adet replika kontrol cihazı içerir diyor bu ne aq? sony cıkarmıyor mu bu cihazı neden replika kol? anlamadım

orjinal kol ile yeni kolun farkına diğer bir atılan unboxing videosunda görebilirsin. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

800 lira fiyatı olacakmış.

https://youtu.be/LcZ1VGrS1oI

20 tane oyun önyüklü olarak gelecek ve CD okuyucu olmayacak.

00:27 de 2 adet replika kontrol cihazı içerir diyor bu ne aq? sony cıkarmıyor mu bu cihazı neden replika kol? anlamadım

Buradaki replica eski standart kollara benzer şekilde birebir üretildiği için deniliyor. Zippoda da replica serisi var aynı şekilde , 1935 replica ve 1941 replica diye . Amaç o Zaman üretilenin bire biri olduğunu anlatmak yani 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

nes classic çakması...

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek

16:31 deki oyunun ismi nedir acaba ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    biany bunu yazdı

16:31 deki oyunun ismi nedir acaba ?

rainbow six

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Gereksiz para tuzağı sazan avi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek

Hahah playstation diye ağlayan bebelere, karne hediyesi babalarının bunu alıp geldiğini düşündüm bi an.

-şu en ucuzu olsun, hediye paketi yapalım. :P

AntiSeptiK tarafından 06/Ara/18 21:44 tarihinde düzenlenmiştir

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Commodere 64'ünde minisi çıkmış. Sony iyi moda yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=gZGTD6lGxG4

Türkiye'de 600 küsur lira.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Commodere 64'ünde minisi çıkmış. Sony iyi moda yaptı.

https://www.youtube.com/watch?v=gZGTD6lGxG4

Türkiye'de 600 küsur lira.

Modayı sony falan yapmadı. Bu işin piyasası olduğunu ilk nintendo nes classic edition ve snes classic editionu çıkartıp hayvan gibi satış rakamları elde ederek gösterdi. Ondan sonra atari commodore64 ve sega mega drive classic editionlar piyasaya çıktı.

Sony de bunu görüp open source bir emülatörü kullanarak sırf para tuzağı birşeyi piyasaya sürüp ekmeiğini yemeğe çalışıyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 3542 Toplam Mesaj: 28
playsation