folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Playstation Cafe Açmak [Öneri]

Playstation Cafe Açmak [Öneri]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GordonFreeman
    GordonFreeman's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Önerilerim;

Böyle yerlere arada giderim.Önemli olan ilk olarak koltuklar.Koltuklar çok rahat olmalı.Armut koltuk alma, hiç rahat değil.

İkinci önemli şeyse müşterilerin birbirinden uzak, mümkünse birbirlerini görmeyecek şekilde konumlandırılmaları.Böyle yerlerde çok ses yapan olur.Özellikle futbol oyunlarında bağrış çağrış çok olur.Ki en çok oynanada pes olacaktır. (Bu çok önemli)

Dükkanda kesinlikle tuvalet olmalı.

Kolların süreki yedeği olsun.Yumuşak kolla kimse oynamak istemez.

Koltuklara göre müşterilerin ayaklarını uzatacakları sehpalar ya da benzer şeyler mutlaka olmalı.

Klima olmazsa olmaz şeylerden biridir.

Mümkünse jenaratör al.Yoksa elektirik kesintisinde ortalık birbirine girer.

Dekorasyon için dükkanın dışı klasik büyük pes oyunun posterleri olmalı.Dışardan içerisi gözükmesin.Dışardan bakınca da tabelaya bakmadan pes salonu olduğu hemen anlaşılması için poster şart.

İçerde de posterler olursa çok daha güzel gözüküyor.

En çok gidecek içecek koladır.Kola firmalarıyla anlaş dolap göndersinler.Plastik bardaklarla servis edersin.

koltuk işi için araştırıyorum fakat bende kesinlikle düşünmüyorum armut pufları..

birbirinden uzaklık konusunda biraz sıkıntılıyız çünkü bulduğumuz dükkanda pek fazla yer yok.. dükkanın yeri mükemmel fakat fazla büyük değil.. o yüzden mecburen orası için karar aldım.

tuvalet zaten ruhsat için mecburi.. dükkanda tuvalet mutfak vs hazır.

yedek kol mutlaka bulundurucaz..

uygun koltukları bulalım onlara uygun güzel ve hoş bişeyler bulucam ayaklık için.. klima dediğin gibi şart

jeneratör için şuan belki bişey yapmak zor çünkü elimde ona yetecek param yok.. belki ilerleyen zamanlarda olabilir..

dekorasyon posterler vs. aklımda güzel şeyler var hocam :)

ve ikram konusu aklımda vardı çay vs vermeyi düşünüyorum.. kola'da olabilir..

bunun dışında arkada küçük biyer ayarlayıp. ps3 kırma, pc teknik servis vs işlerinide yapmayı düşüyorum.. hizmeti arttırırsam gelirime faydası olur diye düşüyorum.. bunun dışında fax,çıktı fotokopi vs.

Frisky...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

merakımı mazur görün niye böyle diye soracağım ? 

istanbulda veya diğer büyük şehirlerde niye buradaki gibi ( bodrum ) internet cafeler de hem ps hem pc yok ?

bence ps + pc + xbox şeklinde olması en makulu. 

playstation_3_controller_by_skullkid4900-d35bpl0.jpg%20%28900×537%29

yani internet cafe ile ps cafe niye ayrı olmak zorunda 

bu 1.siydi.

125082875-1-goldmaster_rc_418_direksiyon_pcps3ps2_konsol_akses.jpg%20%281024×783%29

2. niye asıl gelirinizin yiyecek içecek ve aksesuar olduğunu unutuyorsunuz. iyi bir internet cafe veya ps cafe işletmesinin asıl yan geliri tost , kola , çay , nescafe  ve aksesuarlardan gelir. bu işi yapmayan çok kişi gördüm hemsı sıkıntılı , yapan yerler ise para basıyor.

CIMG0928.JPG%20%28640×480%29

3. rahatlık en önemli şeylerdir , dandik malzeme alırsanız kimse gelmek istemez. sandik malzemeden kastım casper vs. dayanıklı ama kullanıcı dostu olmayan malzemeye örnek microsoft ürünleri.

Siyah-Deri-Ofis-Koltuk-Modelleri.jpg%20%28510×510%29

4. rahat deri koltuklar çok iyi geliyor , insanlar rahat edemezse uzun süre de oynamazlar. + olarak bol oyun seçeneği olması gerekir benim gibi adam pesten nefret eden adam kalkıpta diğer manyaklar gibi bütün gün pes oynamaz killzone vb. oyunlar ile bol seçenek isteriz.

1436d1387560181t-cobra.ode.icin.playstation.3.orjinal.eboot.dosyalari-ps3.games.collection.jpg%20%28500×311%29

5. en son ps cafeye gittiğimde guitar hero ile saatlerce oynamıştık fiyati biraz daha fazlaydı sanırım ama daha eğlenceliydi. dj hero , guitar hero vs. bunları koymayı unutma fakat bunları koyman için normal ps lerden ayrı oda gerekiyor ses ve görüntü açısından normal ps ler ile aynı yerde olmaz.

6616_117849039339_655284339_2356706_4987145_n.jpg%20%28604×402%29

PanxeR tarafından 09/Nis/14 07:18 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Abi nerede acıcaksın tam bilmiyorum ama git bir okulun yakınlarında aç yada üniversite yakını. Bizim üni orda var adam tek dükkandı 1.5 sene oldu 2 katlı oldu adam yanda da int cafesi var. Boş yer yok yeminle adam para sıçıyor.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bazi cafeler goruyorum cok iyi is yapiyor. bazilari sinek avliyor.

ama artik insanlar fiyatlarda ucuzladigi icin, saatlerce kalanlar evlerine almiyor mu hocam ?

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

2 sağlam kaşar bul bütün mahalleyi dükkana çeksinler.

teknosa ile rekabete girmessen adam değilim.

Nick ve yorum uyumu die buna derim :D

Bence hiç  öyle işlere girmesin. Herkesin bi ailesi var o arkadaş o mahallede madara olur. Boşver

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

hocam tost çikolata soğuk sıcak içecekler kesin olsun öyle bi pozisyona gelirsin ki sağında ki solunda ki karşında ki  komşuların senden yiyip içmeye başlarsa daha da çok kazanabilirsin. Allah utandurmasın 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

TV: Minimum 40 inç

Koltuk: Armut ve deri olmayan rahat bir şey. Bu ara çiftler de takılıyor bir tanesi çift kişilik diğerleri tek kişilik gibi bir şey de olabilir.

Menü: Tost hamburger gözleme+çay kahve kola.

Klima.

Bitti (:

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

internetcafeciler.net bi takip et  zamanında cooook ucuza koltuk sepah düşürmüştüm

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Aman hocam koltuğu deri alma.

Oturuyoruz kıçımız terliyor yahuu

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

cafeci bir müşterimde düştügüm hatayı yazayım sen düşme :)

yapabiliyorsan müşterileri kablolu kola alıştır yoksa ski tutarsın (biz tuttuk ordan biliyorum)

sakın ha sakın hepsiburada dan kablosuz kol alma piyasaya göre çok uygundur ama bana sorarsanız orjinal degil..(semsiye girince anladım)

su an 4 adet kolu hepsıburadaya gerı gonderıcem  en babası 1 ay calısıyor (makina ile gelenler hala calısıyor) hepsiburada dan 2. kol dıye aldıklarımız basa bela oldu

onlar da satın aldıgım karta 12 ay taksıtle ıade edıcekler

ürün olarak magdur etmiyorlar fakat 

geri ödeme 12 taksitli olunca satan olarak ben ski tutuyorum

kady tarafından 09/Nis/14 12:41 tarihinde düzenlenmiştir

http://profil.gittigidiyor.com/kady
Toplam Hit: 6615 Toplam Mesaj: 31