Powebank Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    amg bunu yazdı

Xioami 10000 i prizden şarj için şarj aletini nereden ne marka aldınız?

5v 2.1A şarj aleti ile 15-20 saat sürdü şarj olması. sanırım adaptörün üzerindeki bilgiler doğru değil. Güvenilir bir adaptör önerir misiniz?

Kesinlikle normal değil adaptör çakma hocam. Tavsiyem : Sony CP-AD2. Teknosa 30 liraya satıyordu en son çok kaliteli bir adaptör.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Kumanaga bunu yazdı

http://www.indirdik.com/Powerbank-10400-mAh-Aluminyum-Kasali-Yuksek-Kapasiteli-Tasinabilir-Sarj-Aleti

Bunu aldım bende çok memnunum tavsiye de ederim.

Absolut'un önerdiği ile aynı sanırım ve daha ucuzu.

güvenilir mi hocam burası orjinal mi bu

boyutu nasıldır 

Ziraatci tarafından 17/Eki/15 23:09 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Xioami

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Mert_648 bunu yazdı
    Kumanaga bunu yazdı

http://www.indirdik.com/Powerbank-10400-mAh-Aluminyum-Kasali-Yuksek-Kapasiteli-Tasinabilir-Sarj-Aleti

boyutu nasıldır 

yanliz o urun Xioami nin cakmasi ona gore al

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı
    Kumanaga bunu yazdı

boyutu nasıldır 

yanliz o urun Xioami nin cakmasi ona gore al

vazgeçtim  o halde orjinal olsun 50tl fazla olsun :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

Banggooda gir 10000 olani al 20 gune gelsin. 11 dolar. 10400 degil 10000 dikkat edersen daha ince ve kibar

xiaomi, kendi sitesinde 13,99 $ iken banggood da 11 $ nasıl oluyor onu çözemedim ben?

ayrıca orjinal zımbırtı 10400 mah, banggood da 10000 mah yazıo. çakma olma ihtimali yüksek

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Banggood güvenilir firmadır çakma satmaz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Banggooda gir 10000 olani al 20 gune gelsin. 11 dolar. 10400 degil 10000 dikkat edersen daha ince ve kibar

xiaomi, kendi sitesinde 13,99 $ iken banggood da 11 $ nasıl oluyor onu çözemedim ben?

ayrıca orjinal zımbırtı 10400 mah, banggood da 10000 mah yazıo. çakma olma ihtimali yüksek

Öyle bir imkan yok hocam ben sana satsam benden sahte çıkar banggoodan çıkmaz :D

ben bir sürü aldım içini açtım hepsi lg pili ve çatır çatır hepsi çalışıyor.

10400 almam 10000 alırım daha ince ve zarif köşeleri cnc li olunca daha bir hoş oluyor.

11 dolar +1.8 dolar 13 dolara geliyor shippingli.

rapidhacker550 tarafından 17/Eki/15 23:52 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Öyle bir imkan yok hocam ben sana satsam benden sahte çıkar banggoodan çıkmaz :D

10400 almam 10000 alırım daha ince ve zarif köşeleri cnc li olunca daha bir hoş oluyor.

Bahsettiğin ürün bu değil mi hocam??? bangood dan ilk alışverişim olacak tavsiyene istinaden güveniyorum :) 10000 kaç defa şarj ettiriyor telefonu?

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Bahsettiğin ürün bu değil mi hocam??? bangood dan ilk alışverişim olacak tavsiyene istinaden güveniyorum :) 10000 kaç defa şarj ettiriyor telefonu?

http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

alırken air parcel olarak al ,takip numaran gelsin.

mobil veri kapalı şarj edersesn %0 dan %100e 3 4 kere şarj ediyor htc one m7 i .

ha yok ben mesajlaşıp doldurcam dersen 2 kere dolduruyor

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 8481 Toplam Mesaj: 84
powerbank