Predestination Filmini İzleyenler?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

insan kendini kendini zkermi lan derdirten film.

In every job there is a no
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

Merak ettim dogrusu

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek
    Kanakan bunu yazdı

Merak ettim dogrusu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Dede paradoksunu bilmediğim için heyecanlı bi şekilde izlediğim film. Bi düşünce yaratıp o düşüncenin sürekli değişmesini sağlayan ama ilk düşüncenizin aslında doğru olduğu bir film.(en azından bana olan bu) Çok daha güzel çekilip ilk 250 filme girebilecek kapasitede bir film olduğunu düşünüyorum. Küçük hataların çok fazla olduğu bir filmdi örnek vermek gerekirse sigaranın önceki sahnede bitmiş olması ve sonraki sahnede neredeyse hiç içilmemiş olması veya bi sahnede ceketi giymiş olması bi sonraki sahnede ceketi daha yeni giyiyor olması gibi bunlarla kafamı dağıtıp filmden uzaklaştıran bi çirkinliği vardı. Ama filmi izledikten sonra çevremdeki insanlara kesin izleyin dedim.

Ayrıca konu çok farklı olmasına rağmen sonunda "Ee noldu lan şimdi?" dediğim Enemy filmini tavsiye ederim. Film bittikten sonra film hakında yazılan yazıları okuyarak filmi anlamaya çalıştım.

Şafak 1152!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

çizik

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Neresi enfesti allah aşkına 15-20 dk içinde filmin ne filmi olduğu ortaya çıktı, aklı sıra yönetmen ters köşe yapmayı düşünmüş izliyenleri ama tam aksine hemen beli etti rengini,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 4560 Toplam Mesaj: 37